Камера для телефона Xiaomi Redmi 7
Камера для телефона Samsung Galaxy J5 Prime, G570 основна
465 грн.
В корзину
Акумулятор B150AE для телефону Samsung Galaxy Star Advance Duos, G350E, I8260 Galaxy Core, I8262 Galaxy Core, G350E
| Маркировка | B150AE |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Акумулятор C11P1618 для телефону Asus ZenFone 4, ZE554KL, оригінал
| Маркировка | C11P1618 |
| Місткість | 4850mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
488 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Honor 8X, JSN-L21
57 грн.
Подписаться
Шлейф для планшета Asus ZenPad 3S 10' P027, Z500M, антени GPS, Z500M_GPS_ANT
| Партномер | Z500M_GPS_ANT |
Характеристики
156 грн.
Подписаться
Роз'єм | Зарядний конектор для телефону, Fly IQ4411, Philips S309
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
| Расстояние между ножками крепления | 6,8 мм |
Характеристики
21 грн.
В корзину
Притискна планка кнопок регулювання гучності для телефону Huawei P30 Lite (2019), MAR-LX1A
81 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy S7, G930, G930F, G930FD
81 грн.
В корзину
Сенсор для телефону Asus ZenFone Max Plus M1 (X018DC), ZB570TL, чорний
279 грн.
Подписаться
Підсвічування дисплея для iPhone iPhone 5s, iPhone SE
39 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy S4 I9500, оригінал (з розбирання)
81 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy S21 G991
По запросу
Шлейф сканера відбитка для Xiaomi Mi Play
143 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, оригінал
217 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A50 2019 A505
111 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка кріплення дисплея для телефону iPhone 11 Pro Max, зі стікером, оригінал
107 грн.
В корзину
Динамік поліфонічний для телефону iPhone XS, оригінал, з розбирання
50 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei P Smart, FIG-LX1, оригінал
166 грн.
В корзину
Шлейф для ноутбука Prestigio SmartBook 133S, оригінал
242 грн.
В корзину