Акумулятор EB-BG360CBE для телефону Samsung Samsung, G360H, G361H, J200H
| Маркировка | EB-BG360CBE |
| Місткість | 200mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
Battery | Акумулятор універсальний для планшета (Li-ion, 3,7В, 6000mAh), 3 дроти
| Кількість pin | 3 pin |
| Місткість | 6000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
Характеристики
757 грн.
В корзину
Сканер відбитка пальців для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F/DS, зі шлейфом, оригінал, з розбирання
178 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Huawei P Smart Pro STK-L21*110 мм, оригінал
| Длина | 110 мм |
Характеристики
97 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки Google Assistant для телефону Alcatel 1B, 5002H
81 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A80, A805 Galaxy A90 2019, A905 (6,7")
143 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A60 2018, (6,3")
143 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1
57 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Lenovo Vibe P1, P1a42, кнопки вмикання та регулювання гучності
192 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Apple iPhone 8
117 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A6 2018 A600
81 грн.
В корзину
Прижимна планка для iPhone iPhone 7, антени GPS
43 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону Huawei P Smart+ Plus, INE-LX1, оригінал
57 грн.
В корзину
Камера для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, оригінал
230 грн.
В корзину
Притискна планка для телефону Honor 8A, JAT-L29 акумулятора, оригінал
57 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, оригінал, GH96-12063A
| Партномер | GH96-12063A |
Характеристики
465 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone 6s, антени GPS
67 грн.
В корзину
Притискна планка для телефону iPhone 6s, оригінал
81 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор зарядки для телефону Samsung Galaxy A3 2016 A310F, Galaxy A5 2016 A510F, A7100 Galaxy A7 (2016), Galaxy A7 2016 A710F
43 грн.
В корзину
Акумулятори Cameron Sino CS-MXT165SL, GV30, SNN5972A для Motorola Moto Z Droid Edition XLTE, Moto Z Dual SIM, Moto Z TD-LTE, XT1650-01, XT1650-03, XT1650-05 (Li-Polymer, 23). , 4894128123545
| Маркировка | GV30, SNN5972A |
| Місткість | 2300mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128123545 |
| Совместимость c брендом | Motorola |
Характеристики
751 грн.
Подписаться