Акумулятор телефону Samsung Galaxy J5 2016 J510, J510F, J510FN, J510G, J510M, J510Y, без логотипу
| Маркировка | EB-BJ510CBE |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
345 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Xiaomi Mi1S, Xiaomi Redmi Note 2, Alcatel One Touch 5020 M'Pop, One Touch 6030 Idol, One Touch 6032X Idol Alpha Slate, One Touch 7040 POP C7, One Touch 704 Impression ImPad M102, Xiaomi MiPad 1, A0101
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
21 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone 6s, з датчиком наближення, з камерою, з мікрофоном
254 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Motorola Moto G8 Plus Moto G8 Plus XT2019-1 з мікрофоном
По запросу
Шлейф | Нижня плата для телефону Meizu M2 Note M571H, з конектором заряджання та мікрофоном
143 грн.
Подписаться
Рамка кріплення дисплея для телефону Samsung Galaxy A70 2019, A705, A705F
242 грн.
В корзину
Шлейф кнопки Google Assistant для телефону Alcatel 1SE 5030D, 5030E
117 грн.
В корзину
Стикер для планшета Apple iPad mini, Mini 2 Retina дисплея
43 грн.
В корзину
Шлейф для Apple iPhone 4S, з датчиком наближення, кнопки включення, з компонентами
106 грн.
Подписаться
Камера для телефону Huawei Y6 Prime 2018, ATU-L31 основна, оригінал
304 грн.
Подписаться
Камера фронтальна для телефону Huawei P20, EML-L29, оригінал
230 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone XR, антени Wi-Fi, 821-01787
| Партномер | 821-01787 |
Характеристики
242 грн.
В корзину
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TP-Link Neffos X20 TP7071A, оригінал, з розбирання
242 грн.
В корзину
Шлейф датчика світла для телефону TP-Link Neffos X20 Pro TP9131A, Neffos X20 TP7071A з датчиком наближення, оригінал, з розбирання, 20181227
| Партномер | 20181227 |
Характеристики
279 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону Huawei Y5 2018, DRA-L21
57 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Asus ZenFone Live (A007), ZB501KL, оригінал
81 грн.
Подписаться
Front Housing | Рамка кріплення дисплея для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, оригінал
Конектор SIM-карти Sony, Xperia M2 D2303, Xperia M2 D2305, Xperia M2 D2306, однієї SIM-карти, зі шлейфом, з конектором картки пам'яті
131 грн.
Подписаться
Камера основна для Huawei P20 Lite Dual Sim (ANE-L21, ANE-LX1), Mate 10 Lite (RNE-L01, RNE-L21)
267 грн.
Подписаться
Акумулятор LIS1594ERPC до Sony E5823 Xperia Z5 Compact, F3212 Xperia XA Ultra Dual (Li-Polymer, 3.8В, 2700mAh), копія
| Маркировка | LIS1594ERPC |
| Місткість | 2700mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
436 грн.
Подписаться