Прижимна планка для телефону Apple iPhone XS Max, основна камера
156 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, тип 2, оригінал
131 грн.
Подписаться
Динамік для телефону Samsung Galaxy S7 G930F, Galaxy S7 Edge G935F/DS розмовний, зі шлейфом
81 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону TP-Link Neffos C9A TP706A
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Материнська плата для телефону Sony Xperia C С2305, з розбирання, (можливе блокування кодом користувача)
106 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BA520ABE для телефону Samsung Galaxy A5 2017 A520F, оригінал, #GH43-04680A
| Маркировка | EB-BA520ABE |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | #GH43-04680A |
Характеристики
413 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Nokia 3.4, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 115 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону OnePlus 9 Pro, LE2120, LE2121, LE2123, LE2125, LE2127, без рамки, (6.55"), оригінал PRC
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
10 559 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Lenovo MIIX 320
1 505 грн.
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-SMI826XL, B150AC, B150AE, B185BC, B185BE, GH43-03849A для Samsung, Galaxy Core, Galaxy Core Duos, Galaxy Core Plus, Galaxy Trend III, GT-I8260, 2 G3502, SM-G3502i, SM-G3502U, SM-G3508, SM-G3508i, SM-G3508j, SM-G3509 (Li-ion, 1800mAh, 3.8В), 4894128077176
| Маркировка | B150AC, B150AE, B185BC, B185BE, GH43-03849A |
| Місткість | 1800mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128077176 |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
304 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, оригінал
551 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei Y6 2019 MRD-LX1 кнопки вмикання та регулювання гучності
131 грн.
Подписаться
Конектор заряджання для Asus FonePad 7 ME373CG (1Y003A), FonePad HD7 ME372, FonePad HD7 ME37
| Тип разъема | micro-USB |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, оригінал
178 грн.
В корзину
Скло екрану для телефону Samsung Galaxy A3 A300, A300F A300H, (4,5")
89 грн.
Подписаться
Дисплей Lenovo для планшета, Yoga Tablet 3 X50F/X50M, Tab 2 X30F/30L (TV101WXM-NL1)
835 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Huawei P20 EML-L29 кнопки ввімкнення та регулювання гучності, оригінал
156 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Huawei Y5 2018 DRA-L21 кнопки вмикання та регулювання гучності
156 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei P Smart 2017, FIG-LX1, зі сканеком відбитка пальців, оригінал
Акумулятор HB396286ECW для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, оригінал
| Маркировка | HB396286ECW |
| Місткість | 3400mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики
671 грн.
Подписаться