Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону HTC One M7, 801e, One M9, One Max 803n, One mini
67 грн.
Подписаться
Конектор | роз'єм зарядки для телефону Nokia Lumia 640, Lumia 640, Lumia 640XL, Lumia 735, Lumia 520
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
45 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto G7 XT1962, Moto G7 Plus XT1965, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 258 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор Li3928T44P8H475371 для ZTE Blade V8 Mini (Li-ion, 3.85В, 2000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | Li3928T44P8H475371 |
| Місткість | 2000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
757 грн.
Подписаться
Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F/DS, з антеною
61 грн.
В корзину
Нижня плата зарядного конектора для Samsung Galaxy A71 A715F
, з конектором навушників та мікрофоном
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A71 A715F
, з конектором навушників та мікрофоном
, з конектором навушників та мікрофоном
Тачскрін | Сенсор для телефона Doogee, X5 Max, X5 Pro Max
від 254 грн.
Шлейф датчика наближення для телефону Huawei Nova 2 2017, PIC-LX9
Коаксіальний RF кабель | Шлейф для телефону Samsung Galaxy J5 Prime, G570
43 грн.
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy J5 Prime, G570 фронтальна, оригінал
166 грн.
В корзину
Конектор для телефону Samsung B3310, B7610, C3300, C5510, I5500 Galaxy 550, I9070 Galaxy S Advance, I9100 Galaxy S2, I9103 Galaxy R, M3700, M7500, 0, S5560, S5600, S5600v, S5603, S7070
| Кількість pin | 7 pin |
Характеристики
13 грн.
Подписаться
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S6 Edge Plus, G928, G928F
43 грн.
В корзину
Рамка кріплення для Apple iPhone 6, чорна
44 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати Apple iPhone Xs
81 грн.
Подписаться
Нижня плата (шлейф) для Huawei P Smart 2019, POT-LX1, з конектором навушників, з мікрофоном, оригіна
Нижня плата (шлейф) для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, з коннектором навушників, з мікрофоном, оригінал
810 грн.
В корзину
Шлейф кнопки для телефону Apple iPhone 6 Plus, спалахи, з мікрофоном
131 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Motorola, XT1092 Moto X (2 Gen), XT1093 Moto X (2 Gen), XT1094 Moto X (2 Gen), XT1095 Moto X (2 Gen), Lenovo A3300, Motorola MB525, Jiayu G4, JY- , Tecno, Pova, LD7
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Акумулятор A1484 для планшета Apple iPad Air A1474, iPad Air Wi-Fi A1475, iPad Air LTE A1476, iPad 5Gen A1823, iPad 5Gen A1822, iPad 5Gen, iPad 6Gen A1954, iPad 6Gen8 PRC
| Маркировка | A1484 |
| Місткість | 8827mAh |
| Напруга мін. | 3.73В |
Характеристики
886 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону UmiDigi Power 3, UmiDigi F2, без рамки, оригінал PRC
2 270 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Huawei P Smart 2021 PPA-LX2
156 грн.
В корзину