LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
По запросу
Тачскрін | Сенсор для планшета Prestigio Wize 4137 4G, PMT4137
| Кількість pin | 45 pin |
| Длина | 184 мм |
| Ширина | 104 мм |
Характеристики
304 грн.
Подписаться
Камера для телефону Sony Xperia XA1 Dual, G3112
Скло екрана для телефону Motorola Moto One, XT1941-4, (5,9")
156 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Huawei P40 Lite, JNY-LX1, оригінал
93 грн.
Подписаться
Шлейф міжплатний для TECNO Camon 12 Air CC6, Spark 5 Pro KD7, Camon 15 CD7, оригінал (знято з нового
Шлейф для телефону TECNO Camon 12 Air CC6, Spark 5 Pro KD7, Camon 15 CD7, оригінал (знято з нового телефону)
378 грн.
Подписаться
Акумулятор NBL-42A2200 для телефону TP-Link Neffos C5 TP701A, оригінал, 2200mAh
| Маркировка | NBL-42A2200 |
| Місткість | 2200mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
439 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Asus PadFone X, T00D, Padfone Infinity A80, Padfone Infinity A86, PadFone X A91, PadFone S PF500KL
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 13 pin |
Характеристики
81 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1, з мікрофоном
205 грн.
Подписаться
Камера для телефону Honor 8S, KSA-LX9, фронтальна, оригінал
166 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Huawei Honor Play, Honor Play COR-L29, з OCA плівкою
52 грн.
В корзину
Вібромотор для телефону TP-Link Neffos X1 TP902A, оригінал
57 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Sony Xperia XA1 Dual, G3112, з конектором заряджання та мікрофоном
Touch Screen | Сенсор для телефону ZTE Blade A3 2020, Blade A5 2019, без OCA плівки
315 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy M30S 2019 M307*119 мм
| Длина | 119 мм |
Характеристики
93 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Mi5, з мікрофоном
Камера для телефону TECNO POP 3 BB2, оригінал
166 грн.
В корзину
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Redmi 8A
| Длина | 150мм |
Характеристики
73 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік для телефону Apple iPhone 6S поліфонічний
117 грн.
Подписаться
Нижня плата (шлейф) для телефону Nokia 6 Dual Sim, TA-1021, конектор заряджання, з мікрофоном
267 грн.
В корзину