Шлейф кнопки HOME для телефону Meizu M3 Note M681H, M3 Note L681H
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 13 4G, Redmi Note 13 4G 23117RA68G, Redmi Note 13 4G 2312FPCA6G, Poco M6 Pro, без рамки, (AMOLED), оригінал PRC
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 766 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета China-Tablet PC GT10PG233, оригінал, CH-1014A5
| Партномер | CH-1014A5 |
Характеристики
623 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Xiaomi Mi 8 Lite M1808D2TG
Скло дисплея для телефону TECNO Camon 12 CC7, без плівки OCA
166 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MUR600SL, BN47 для Xiaomi, M1805D1SC, M1805D1SE, M1805D1SG, M1805D1ST, Mi A2 Lite, Mi A2 Lite Premium Edition Glo, Mi A2 Lite Premium Edition Glo, Redmi 6 Pro, Redmi 6 Pro Pro Stardard Edition, Redmi 6 Pro Stardard Edition D, Redmi 6 Pro Stardard Edition D, Sakura (Li-Polymer, 3900mAh, 3.85В), 4894128137924
| Маркировка | BN47 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128137924 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
545 грн.
В корзину
Шлейф кнопки для телефону TP-Link Neffos C9s TP7061A
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi 6A конектора заряджання, з мікрофоном
254 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo Tab E10 10.1', TB-X104, із сенсорним екраном
від 1 978 грн.
Шлейф | Нижня плата для телефону Honor 20 YAL-L21, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал
1 357 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону 2E F572L
106 грн.
В корзину
Нижня плата (шлейф) для телефону Honor 8A, JAT-LX1, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал
190 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Meizu M5c M710H із сенсорним екраном
Шлейф Asus ZenFone Max Plus M1, ZB570TL сканера відбитка пальців (Touch ID), оригінал
LCD | Дисплей для телефону TCL 30 T676H, без рамки, оригінал Китай
2 113 грн.
Подписаться
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону iPhone 8 Plus, iPhone 8+, зі спалахом
312 грн.
Подписаться
Шлейф антени NFC для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, Galaxy Note 8 N950F
512 грн.
Подписаться
Корпус для телефону Apple iPhone SE 2020 (2-го покоління)
від 1 097 грн.
Скло для телефону TP-Link Neffos X20 TP7071A
217 грн.
Подписаться
Акумулятор A1664 для планшета Apple iPad Pro 9.7", 020-00823
| Маркировка | A1664 |
| Місткість | 7306mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Партномер | 020-00823 |
Характеристики
615 грн.
Подписаться