Акумулятор для телефона Sigma X-treame IO67, оригінал
| Маркировка | X-treame IO67 |
| Місткість | 2000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Lenovo Asus MEMO Pad HD7 Dual SIM ME175KG (K00S); Lenovo Tab 2 A7-30, Tab 2 A7-30DC, Tab 2 A7-30F, Tab 2 A7-30HC; Tab 2 A10-70F, Wexler TAB 7b, Asus Transformer T100HA, ZQ6-AP6234A, Lenovo Tab 2, A10-70L, Lenovo Tab 10, X103F, ME173KG
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
43 грн.
В корзину
Конектор | роз'єм зарядки для телефону Samsung Galaxy S, I9000, I9001, S5260, S5350, S5660, S5690, S7220, S7250, S7500, S8600, з розвальцюванням, 3722-002867
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 7 pin |
| Партномер | 3722-002867 |
Характеристики
57 грн.
В корзину
Мікрофон для China mobile phones, цифровий тип-1
32 грн.
Подписаться
Камера для телефону Huawei P30 Lite (2019), MAR-LX1A
810 грн.
Подписаться
Вібромотор для телефону TP-Link Neffos C9A TP706A
55 грн.
В корзину
Шлейф для телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, оригінал
166 грн.
В корзину
Роз'єм | Зарядний планшет Asus Z580CA Zenpad S 8.0 Z580C, Zenpad S 8.0 Z580CA
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
113 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy J1 Ace Duos (2016), J120, J120H, з сенсорним екраном, оригінал
Притискна планка материнської плати для телефону TECNO Pova LD7 зі склом камери
254 грн.
Подписаться
Коаксіальний кабель RF для телефону TP-Link Neffos C7s TP7051A, 103 мм
| Длина | 103 мм |
Характеристики
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A6+ Plus 2018, A605
Шлейф для телефону Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG датчика наближення, оригінал
143 грн.
Подписаться
Скло для телефону TP-Link Neffos X20 Pro TP9131A
217 грн.
Подписаться
57 грн.
Подписаться
Стикер акумулятора для телефону Apple iPhone 8, iPhone SE (2-го покоління)
13 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Apple iPhone XR, 821-01731
| Партномер | 821-01731 |
Характеристики
242 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A30s 2019 A307, оригінал
110 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy S8 G950, в рамці, оригінал, з розбирання
34 грн.
В корзину
Рамка кріплення для планшета Asus ZenPad 3S 10' P027, Z500M, оригінал