Камера для планшета Asus ZenPad 3S 10' P027, Z500M, передня
156 грн.
В корзину
Гвинти зовнішні для iPhone iPhone Xs
Power Button Flex Cable | Шлейф кнопки для телефону iPhone XS, зі спалахом, оригінал, з розбирання
| Партномер | 821-01458 |
Характеристики
142 грн.
Подписаться
Камера для телефона Asus Zenfone 4 Max Pro, ZC554KL, основна (ширококутна), оригінал
242 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BG930ABE для телефону Samsung Galaxy S7, G930, G930F, G930FD
| Маркировка | EB-BG930ABE |
| Місткість | 3000mAh |
Характеристики
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A7, A700H, (5,5")
SIM Card Tray | Тримач SIM картки для телефону Google Pixel 4 XL, оригінал, з розбирання, чорний
45 грн.
Подписаться
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 12 Pro Max модуль Face ID, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, оригінал Китай
400 грн.
В корзину
Акумулятор Google, B2PW4100 для Pixel (Li-ion, 2770mAh, 3.85В)
| Маркировка | B2PW4100 |
| Місткість | 2770mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Рамка кріплення для Apple iPhone 6s Plus, біла
13 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Meizu M8c, M810H, із сенсорним екраном
Конектор зарядки для планшета Asus FonePad, ME371MG, Acer A200Acer, A210, Acer Iconia Tab B1-A71, Asus Transformer T100HA
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
93 грн.
В корзину
Конектор SIM-карти для Fly DS104D, DS107, DS107D, DS116, DS120, DS123, DS124
27 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону OnePlus 7 Pro GM1913, (6,67")
239 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy S6 G920F, (5,1")
Шлейф кнопок меню та повернення для телефону Samsung Galaxy Note 3, N900
106 грн.
Подписаться
LCD With Frame | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A14 A145, Galaxy A14 A145F, з рамкою, Service оригінал, #GH82-31185A
| Тип матриці | PLS |
| Партномер | GH82-31185A |
Характеристики
1 879 грн.
Подписаться
Набір гвинтів для телефону TECNO Spark 7 KF6n
69 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону TWOE F534L
| Длина | 108 мм |
Характеристики
67 грн.
від 67 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG
| Длина | 151 мм |
Характеристики
81 грн.
Подписаться