LCD | Дисплей для телефону Blackview BV6600, Blackview BV6600 Pro, Blackview BV6600E без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 088 грн.
Подписаться
Back Camera | Камера для телефону Sigma X-TREME PQ39, оригінал
По запросу
Притискна планка нижньої плати для телефону TECNO Spark 6 Go KE5, з поліфонічним динаміком
156 грн.
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-TPC720SL, NBL-43A2500 для TP-Link, Neffos C7s TP7051A (Li-Polymer, 2500mAh, 3.8В), 4894128153092
| Маркировка | NBL-43A2500 |
| Місткість | 2500mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128153092 |
| Совместимость c брендом | TP-Link |
Характеристики
538 грн.
В корзину
Корпус для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4 WiFi T500, 5323300725
| Партномер | 5323300725 |
Характеристики
2 124 грн.
від 2 124 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro M1906G7G
166 грн.
Подписаться
Притискна планка динаміка для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A
57 грн.
В корзину
Шлейф кнопки для телефону TP-Link Neffos C9 Max TP7062A
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Акумулятор SP3676B1A для планшета Samsung Galaxy Note N8000, Galaxy Tab2, P5100
| Маркировка | SP3676B1A |
| Місткість | 7000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
Характеристики
Шлейф телефону Samsung Galaxy A10s, Galaxy A10s 2019 A107 кнопки регулювання гучності
67 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A30s 2019 A307, Galaxy A20 2019 A205, без OCA плівки, (6.4")
114 грн.
В корзину
Конектор | роз'єм зарядки для планшета, d 2,5mm
| Тип разъема | 2,5мм |
Характеристики
57 грн.
В корзину
Buzzer | Поліфонічний динамік для планшета Huawei MediaPad T3 10", AGS-L09
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Шлейф для телефону Huawei Y6 Prime 2018, ATU-L31, Y6 2018, ATU-L21 кнопки вмикання та регулювання гучності
131 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy J6 2018 J600F, Galaxy J8 2018 J810
143 грн.
В корзину
Акумулятор LIS1634ERPC для Sony Xperia X Compact, F5321
| Маркировка | LIS1634ERPC |
| Місткість | 2700mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
339 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік для телефону Asus ZenFone Live A007, ZB501KL
156 грн.
В корзину
Шлейф антени Wi-Fi для Apple iPhone X, 721-00051-02
| Партномер | 721-00051-02 |
Характеристики
57 грн.
Подписаться
Front Housing | Рамка дисплея для телефону TECNO Spark 10 Pro, Spark 10 Pro KI7
401 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік для телефону Lenovo K6 Note, K53a48, в рамці
57 грн.
Подписаться