Задня кришка телефону Honor 10, COL-L029
Конектор заряджання для Samsung E2252, S3570, original (PN:3722-003462)
31 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A8+ (2018), A730, A730F, з сенсорним екраном, оригінал (переклеєне скло)
3 200 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер дисплея для Samsung Galaxy S9 G960F задній, мідний
57 грн.
В корзину
Стикер для телефону Apple iPhone 11 Pro Max, вологозахисний
32 грн.
В корзину
Акумулятор LIS1618ERPC для телефону Sony, F3111 Xperia XA, F3112 Xperia XA Dual, F3112 Xperia XA Dual, G3112 Xperia XA1 Dual, G3116 Xper peria XA1
| Маркировка | LIS1618ERPC |
| Місткість | 2300mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
365 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Lenovo Tab E8, TB-8304F1, із сенсорним екраном
від 933 грн.
LCD | Дисплей для телефону OPPO Reno11 F, Reno11 F CPH2603, без рамки, (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
2 787 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Realme, Narzo 50A, Narzo 50A RMX3430, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 146 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Asus ROG Phone 5, ROG Phone 5 ZS673KS, ROG Phone 5 ZS673KS (I005DA), з рамкою, оригінал, (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
6 987 грн.
Подписаться
Тачскрін | Сенсор для планшета Lenovo Tab 4 10 Plus LTE X704F
від 650 грн.
Шлейф для телефону Xiaomi Mi A1, MDG2 кнопки увімкнення та регулювання гучності
81 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MX621XL, BA621 для Meizu M5 Note, M5 Note Dual SIM, M5 Note Dual SIM TD-LTE, M621C, M621M, M621Q, Meilan Note 5, Note 5 (Li-Polymer, 40008m2
| Маркировка | BA621 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128123101 |
| Совместимость c брендом | Meizu |
Характеристики
527 грн.
Подписаться
Сенсорний екран для Lenovo P770, чорний
134 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA530ABE для телефону Samsung Galaxy A8 2018 A530F
| Маркировка | EB-BA530ABE |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
1 022 грн.
від 1 022 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Sigma X-treme PQ36, без рамки, оригінал PRC
1 869 грн.
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A
57 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 6 основна, оригінал, з розбирання
279 грн.
В корзину
Шлейф кнопки HOME для планшета Apple iPad Pro 10.5" 2017, A1709, зі сканером відбитка пальців
218 грн.
від 218 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
Цвет—White
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy A6 2018 A600, в рамці, оригінал
117 грн.
В корзину