Акумулятор для iPhone 7 Plus (Li-ion, 3.82В, 2900mAh), оригінал PRC, Original IC
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
479 грн.
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок шлейфу датчика наближення для телефону iPhone 13 Pro Max, оригінал
45 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Google Pixel 3a XL, із сенсорним екраном
5 484 грн.
від 5 484 грн.
выберете предложение—Super Amoled, оригинал Китай
- Super Amoled, оригинал Китай
Подписаться
Шлейф для телефону Xiaomi Mi A2 Lite, Redmi 6 Pro
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro M1906G7G, оригінал, #481905600036
| Партномер | #481905600036 |
Характеристики
166 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки для телефону Samsung Galaxy S6, G920, G920F
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Mi 4, Mi4 LTE, із сенсорним екраном
Рамка кріплення для телефону Gigaset GS180
117 грн.
від 117 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
В корзину
Камера фронтальна для телефону TECNO POP 3 BB2
143 грн.
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy J8 2018 J810, J810, J810F, (6")
156 грн.
В корзину
Притискна планка для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1, з антеною
57 грн.
В корзину
Задня кришка телефону TWOE 2E E500A, 2017р., оригінал
Рамка кріплення дисплея для телефону Samsung Galaxy A7 2017 A720F
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
Цвет—Black
Подписаться
Камера для телефону Huawei P Smart+ Plus, INE-LX1, Honor Play COR-L29 основна
623 грн.
В корзину
Шлейф конектора зарядки для планшета Blackview Tab 12, оригінал (знято з нового планшета)
89 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro M1906G7G, 110 мм, оригінал
| Длина | 110 мм |
Характеристики
106 грн.
Подписаться
Акумулятор для телефону Sony, C6902, C6906, C6943, C6903, C2304, C2305
| Напруга мін. | 3.8В |
| Совместимость c брендом | Sony |
Характеристики
178 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону ZTE Blade A6, A0620, Blade A6 lite A0621 з сенсорним екраном
від 1 097 грн.
Buzzer | Динамік поліфонічний для Samsung Galaxy Note 10+ Plus, N975, N975F
166 грн.
В корзину
Акумулятор NBL-40A3730 для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A, оригінал
| Маркировка | NBL-40A3730 |
| Місткість | 3730mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
603 грн.
Подписаться