Натискач кнопки HOME для телефону Samsung Galaxy J2 2018, J250, J250F
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A8+ 2018 A730F, із сенсорним екраном
2 634 грн.
від 2 634 грн.
выберете предложение—OLED копия (матрица меньше по размеру)
- OLED копия (матрица меньше по размеру)
Цвет—Black
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F
від 235 грн.
Дисплей для планшета Samsung Galaxy Note 8.0, 3G, N5110 Galaxy Note 8.0, 3G
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto G85, Moto G85 XT2427, Moto G85 XT2427-3, без рамки (P-OLED)
| Тип матриці | P-OLED |
Характеристики
2 324 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор для телефону iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), без помилки, не потрібно паяти
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
686 грн.
Подписаться
Динамік розмовний для телефону Apple iPhone 11 Pro
367 грн.
В корзину
Акумулятор BA811 для телефону Meizu M6T, оригінал
| Маркировка | BA811 |
| Місткість | 3300mAh |
Характеристики
623 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Google Pixel 4, без рамки, оригінал
4 005 грн.
Подписаться
Динамік для телефону TECNO Camon 17P CG7n
192 грн.
Подписаться
Стікер задньої кришки для телефону Samsung Galaxy A71 A715F
61 грн.
В корзину
Притискна планка материнської плати для телефону TECNO Spark 6 Go KE5 зі склом камери
192 грн.
Подписаться
Корпус для телефону Apple iPhone XS Max
від 2 373 грн.
Акумулятор Cameron Sino CS-MUR700SL, BN49 для Xiaomi Redmi 7A Standard Edition Dual SIM M1903C3EC, Redmi 7A M1903C3EH, Redmi 7A M1903C3EH, Redmi 7A M1903C3EH 03C3ET, Redmi 7A MZB7798IN, Redmi 7A MZB7799IN (Li-Polymer, 3900mAh, 3.85В), 4894128146964
| Маркировка | BN49 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128146964 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
492 грн.
Подписаться
Корпус для планшета Lenovo Tab M7 TB-7305X
від 776 грн.
Дисплей для телефону Google Pixel 2, із сенсорним екраном
2 781 грн.
від 2 781 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
Подписаться
Мікросхема керування живленням PM8909 для телефону Microsoft Nokia Lumia 550
| Маркировка | PM8909 |
Характеристики
106 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки HOME для телефону Samsung Galaxy J7 2017, J730, зі сканером відбитка пальців
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Blue
В корзину
Скло екрана для телефону Xiaomi Redmi Note 8T M1908C3XG, (6.3")
62 грн.
В корзину
Power Button Flex Cable | Шлейф кнопки для телефону Samsung Galaxy J6 2018 J600, Galaxy J4 Plus J415, Galaxy J8 J810, Galaxy J6 J600
131 грн.
від 131 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину