Акумулятори Cameron Sino CS-TPX100SL, NBL-38A2250 для Neffos Neffos X1 TP902A, TP902C, X1, X1 Dual SIM (Li-Polymer, 2150mAh, 3.85В), 4894128132905
| Маркировка | NBL-38A2250 |
| Місткість | 2150mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128132905 |
| Совместимость c брендом | TP-Link |
Характеристики
603 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефонів LG Optimus L7, P705
64 грн.
Подписаться
Притискна планка нижньої плати для Samsung Galaxy M21 M215, Galaxy M30s M307, оригінал, з розбирання
Притискна планка нижньої плати для телефону Samsung Galaxy M21 M215, Galaxy M21 M215F, Galaxy M30s 2019, Galaxy M30s 2019 M307, Galaxy M30S M307, Galaxy M30S M307
85 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Blackview A80 Pro датчика наближення
217 грн.
від 217 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TECNO Spark 5 Pro KD7, оригінал
217 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone 8, бездротової зарядки, 821-01126-A
| Партномер | 821-01126-A |
Характеристики
243 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy Note 8 N950F
242 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Huawei P20, EML-L29, (5,8")
Дисплей для телефону Nokia 6.1, TA-1043, із сенсорним екраном, чорний
1 285 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефону Xiaomi Redmi Note 4 Global 2017
Дисплей для телефону ZTE Blade, A522, із сенсорним екраном
Материнська плата за телефон Kyocera Brigadier, E6782
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для iPhone XR, оригінал, з розбирання
120 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy S9, G960, G960F
Тачскрін | Сенсор для телефону Xiaomi Redmi Note 5A Prime
Акумулятор NBL-40A2400 для телефону TP-Link Neffos Y5s TP804A, оригінал
| Маркировка | NBL-40A2400 |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
662 грн.
Подписаться
Акумулятор для телефону Samsung Samsung Galaxy J3 2017, J330, GH43-04756A
| Місткість | 2400mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH43-04756A |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики
339 грн.
від 339 грн.
выберете предложение—с разборки (с износом до 15%)
- с разборки (с износом до 15%)
Подписаться
Камера для телефону Apple iPhone SE, основна
254 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Blackview BV7200, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 403 грн.
Подписаться
Акумулятор для планшета Apple Apple iPad 1 (2010), A1219, A1315, A1337
| Місткість | 6600mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
Характеристики