Притискна планка динаміка для телефону Samsung Galaxy M30S 2019 M307
93 грн.
В корзину
Тачскрін | Мобільний телефон Motorola XT1685 Moto G5 Plus Dual SIM, XT1687 Moto G5 Plus, XT1684
Акумулятор BL222 для телефону Lenovo Lenovo S660
| Маркировка | BL222 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Совместимость c брендом | Lenovo |
Характеристики
217 грн.
Подписаться
Шлейф зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S6 Edge G925F, з мікрофоном
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Стікер для телефону Samsung Galaxy A51, A515F задньої кришки
109 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A20e 2019, A202, (5,8")
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Alcatel 1, 5033D
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Акумулятор EB-BG925ABE для телефону Samsung Galaxy S6 Edge G925F, GH43-04420A
| Маркировка | EB-BG925ABE |
| Місткість | 2600mAh |
| Партномер | GH43-04420A |
Характеристики
Мікросхема MT6329BA для телефону Lenovo A1000, IdeaTab A10 управління живленням
| Маркировка | MT6329BA |
Характеристики
93 грн.
В корзину
Материнська плата для телефона Asus Zenfone Max Plus M1 (X018D), ZB570TL
2 213 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Asus ZenFone Live (A007), ZB501KL, із сенсорним екраном
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 13 Pro Max, оригінал (переклеєний тачскрин)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
10 814 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор BLP899 для телефону OnePlus 10 Pro, One+ 10 Pro, OnePlus 10 Pro NE2013 (Li-Polymer, 3.87В, 5000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BLP899 |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
1 458 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Huawei P30 2019 ELE-L29, із сенсорним екраном
8 386 грн.
від 8 386 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Подписаться
Середня частина корпусу для телефону LG X Power K220DS, зі склом камери
55 грн.
від 55 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефонів Lenovo Vibe K5 A6020a40
від 217 грн.
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy M20 M205, Galaxy M20 M205F, без OCA плівки
96 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Blackview BV5500 Pro
106 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для планшета Lenovo Tab M7 TB-7305X, з конектором заряджання
Шлейф кнопки для телефону TP-Link Neffos A5 TP7032A
166 грн.
Подписаться