Шлейф для телефону Huawei Y6 Prime 2018, ATU-L31, зі сканеком відбитка пальців
Front Camera with IR Camera | Шлейф фронтальної камери для iPhone XR, з Dot Projector, оригінал Китай
| Партномер | 821-01723 |
Характеристики
109 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Apple iPad mini 2, A1489, iPad mini 3, A1490, A1491, A1599, A1600
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Apple iPhone Xs
Рамка кріплення дисплея для телефону Nokia 5.1 Plus, TA-1105, з боковими кнопками, оригінал
від 415 грн.
Материнська плата для телефону TP-Link Neffos C5A TP703A
910 грн.
В корзину
Конектор навушників (Handsfree) для телефону Samsung Galaxy S4 I9500, зі шлейфом, оригінал (з розбирання)
43 грн.
В корзину
Акумулятор BN41 для Xiaomi Redmi Note 4 (Li-Polymer, 3.85В, 4100mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN41 |
| Місткість | 4100mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
445 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Huawei Honor V30 Pro OXF-AN10, з плівкою OCA
111 грн.
В корзину
Дисплей для розумного годинника GARMIN Forerunner 630, з сенсорним екраном, (1,23")
Акумулятор EB-BT595ABE для планшета Samsung Galaxy Tab A, SM-T595, SM-T590
| Маркировка | EB-BT595ABE |
| Місткість | 7300mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Шлейф для телефону Blackview A60 датчика наближення
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф для телефону TP-Link Neffos C9 Max TP7062A
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Камера для телефону Huawei P Smart, FIG-LX1, оригінал
415 грн.
В корзину
Дисплей для телефону TP-Link Neffos N1 TP908A із сенсорним екраном
Конектор навушників (Handsfree) для телефону Meizu M2 Mini, оригінал (з розбирання)
93 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Cubot Doogee X5, X5 Pro, X20, Sony C1904 Xperia M, C1905 Xperia M, C2004 Xperia M Dual, C2005 Xperia M Dual, D5102 Xperia T3, D5103 Xperia T3, D5106 , Neffos TP7062
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
28 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону ZTE Blade A72 4G, Blade A72s, Blade A72s A7050, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 005 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор WT330 для телефону Nokia 4.2, Nokia 4.2 TA-1157, Nokia 4.2 TA-1150 (Li-Polymer, 3.85В, 3100mAh)
| Маркировка | WT330 |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
413 грн.
Подписаться
Притискна планка материнської плати для телефону TECNO Spark 7 KF6n зі склом камери
123 грн.
Подписаться