Шлейф для планшета Lenovo Yoga Tablet 3, YT3-850M зарядного конектора, з кнопками регулювання гучності
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону Blackview A80 Pro
| Длина | 116 мм |
Характеристики
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Акумулятор для Ultra4 LTE 10", C101034 (Li-ion, 6000mAh)
| Кількість pin | 3 pin |
| Місткість | 6000mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
760 грн.
Подписаться
Акумулятор BL-4C Avalanche (Li-ion, 900mAh)
| Маркировка | BL-4C |
| Місткість | 900mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Совместимость c брендом | Nokia |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A
2 002 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Honor 8A, JAT-LX1, із сенсорним екраном, логотип Honor
616 грн.
від 616 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
Подписаться
Front Camera | Фотокамера фронтальна для телефону Vivo Y12s V2026, Y12s V2033, Y12s V2042, Vivo Y12s
153 грн.
Подписаться
Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315 A315F/DS, з бічними кнопками, оригінал, з розбирання
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону TECNO POP 4 Pro BC3
192 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950F/DS, Galaxy Note 8 N950U
Buzzer | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T290
256 грн.
від 256 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Задня кришка телефону Samsung Galaxy J3 2016, J320, J320H, J320F/DS
Шлейф | Нижня плата для телефону TP-Link Neffos N1 TP908A, з конектором заряджання та мікрофоном
Задня кришка телефону Samsung Galaxy A10s 2019, A107, A107
378 грн.
від 378 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Blue
Подписаться
Battery | BP41 акумулятор для Xiaomi Mi 9T, Redmi K20 (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh)
| Маркировка | BP41 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Скло екрана для телефону Huawei P20 Pro 2018 CLT-L29, (6,1")
Дисплей для телефону Nokia 7.2 TA-1198, з сенсорним екраном, оригінал
Материнська плата для смарт годинника Elari KidPhone 2, KP-2, з GPS-трекером
662 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Nokia 5 Dual Sim, TA-1053, TA-1024
Мікросхема управління Wi-Fi 339S00033 для iPhone iPhone 6S, iPhone 6S Plus
| Маркировка | 339S00033 |
Характеристики
242 грн.
Подписаться