Камера для телефону Samsung Galaxy A6 2018 A600F
Акумулятор BM39 для телефону Xiaomi Mi6 MCE16, 3350mAh
| Маркировка | BM39 |
| Місткість | 3350mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Xiaomi Mi Play, оригінал
143 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону TECNO Camon 12 CC7, оригінал
327 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone XR кнопки включення та регулювання гучності, з мікрофоном та спалахом
497 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Huawei Y5 2018, DRA-L21, Honor 7A DUA-L22, з сенсорним екраном, з рамкою
1 221 грн.
від 1 221 грн.
выберете предложение—с логотипом Huawei
- с логотипом Huawei
Цвет—Black
В корзину
Дисплей для телефону Nokia 3 Dual Sim, TA-1032, TA-1020, з сенсорним екраном, оригінал (переклеєне скло)
Дисплей для телефону Motorola E6i Moto E6s XT2053-1, XT2053-2, XT2053-3, Moto E6i XT2053-6, з сенсорним екраном
1 630 грн.
від 1 630 грн.
выберете предложение—SKI608-B26 V0.1
- SKI608-B26 V0.1
Подписаться
Touch ID | Сканер відбитка пальців для Mi 9 M1902F1G, 492222007076/475920
| Партномер | 492222007076/475920 |
Характеристики
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф для телефону Alcatel 1, 5033D кнопки увімкнення та регулювання гучності
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Притискна планка материнської плати для телефону TP-Link Neffos C9 Max TP7062A
57 грн.
від 57 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону Samsung Galaxy J6 2018 J600F
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 6, 6 Plus
15 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Nokia 5.1 Plus, TA-1105, оригінал
Задня кришка телефону Asus ZenFone 5, 5Q, 5 Lite X017DA, 5Lite ZC600KL
Акумулятор Avalanche для Apple iPhone 4 (Li-ion, 1430mAh)
| Місткість | 1430mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
403 грн.
Подписаться
LCD With Frame | Дисплей для телефону Google Pixel 9 Pro, Pixel 9 Pro GG77, Pixel 9 Pro GWVK6, з рамкою, оригінал
| Тип матриці | LTPO OLED |
Характеристики
7 659 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 13, оригінал (переклеєне скло)
3 318 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy Note 3 N9000, N900, N9005, N9006, 21 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 21 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
93 грн.
Подписаться
Коаксіальний RF кабель для телефону TP-Link Neffos A5 TP7032A, 125 мм
| Длина | 125 мм |
Характеристики
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться