Акумулятор для телефону Blackview A60
| Місткість | 4080mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
427 грн.
від 427 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Задня кришка телефону TP-Link Neffos C7 Lite TP7041A
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Шлейф датчика наближення для телефону Huawei Y6 2019, MRD-LX1
Шлейф конектора навушників для телефону Apple iPad 4, A1460, 821-1657-A
| Партномер | 821-1657-A |
Характеристики
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Nokia 7.1, TA-1095, з мікрофоном
Шлейф для телефону Samsung Galaxy S4, I9500 кнопки HOME, з бічними кнопками
36 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний Fly DS100, DS128, E170, IQ430 Evoke, IQ445
57 грн.
В корзину
Скло дисплея для iPhone 11 Pro, без OCA плівки
Дисплей для телефону Asus ZenFone Live (A007), ZB501KL, із сенсорним екраном, з рамкою
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone X, iPhone XS, iPhone Xs Max
18 грн.
В корзину
Шлейф датчика наближення для телефону Apple iPhone 6 Plus, з камерою, мікрофоном
106 грн.
Подписаться
Мікросхема G5608DR51U контролер живлення для ноутбука
133 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Apple iPhone 5s/SE датчика наближення, з камерою, мікрофоном
166 грн.
В корзину
LCD With Frame | Дисплей для телефону TECNO Spark 30C, Spark 30C KL5, Spark 30C KL5n, з рамкою, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
858 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Hotwav Hyper 7, Hyper 7 Pro 5G, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 731 грн.
Подписаться
Скло екрану під переклеювання для телефону Huawei Mate 20, HMA-L29, (6,53")
192 грн.
В корзину
Акумулятор BA882 для телефону Meizu 16th M882H, 2950mAh
| Маркировка | BA882 |
| Місткість | 2950mAh |
Характеристики
Акумулятор B2PST100 для телефону HTC HTC A16, HTC A17, HTC Desire 530, HTC Desire 628, HTC Desire 630, HTC Desire 650
| Маркировка | B2PST100 |
| Місткість | 2200mAh |
Характеристики
327 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Xiaomi Mi 4, Mi4 LTE
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 6 pin |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
Шлейф для телефону Samsung Galaxy J2 2018 J250, J250F кнопки HOME
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться