Камера для планшета Lenovo Tab P11 TB-J616F основна, оригінал
178 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Redmi 3s, з мікрофоном
Шлейф для телефону Blackview BV6800 Pro
Середня частина корпусу для Samsung Galaxy M31s M317F, з бічними кнопками
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Цвет—Black
Подписаться
Шлейф для телефону Asus ZenFone Max Pro M1 (ZB601KL, ZB602KL) X00TD кнопки увімкнення та регулювання гучності
131 грн.
від 131 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Натискач кнопки HOME для телефону Samsung Galaxy J3 2017, J330
Мікросхема Texas Instruments TPS51120
| Маркировка | TPS51120 |
Характеристики
57 грн.
Подписаться
Мікросхема керування живленням MT6328V для телефону Lenovo A2010-a, Meizu M2 Mini M578H, M2 Note, M5c M710H
| Маркировка | MT6328V |
Характеристики
217 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону TP-Link Neffos X1 TP902A, 2072500054
| Партномер | 2072500054 |
Характеристики
861 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Motorola Edge 40, Moto Edge 40, Edge 40 XT2303, Edge 40 Neo XT2307-1, без 4
| Тип матриці | P-OLED |
Характеристики
3 146 грн.
Подписаться
Touch Screen | Сенсор для телефонів Blackview BV5900, Blackview BV5900
| Партномер | HZYCTP-103386 |
Характеристики
535 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-HUR100SL, HB396286ECW для телефону Huawei P Smart 2019 POT-LX3, P Smart 2019 POT-L23, Honor 10 Lite HRY-AL00, Honor 10 Lite HRY-TL00 (Li-Polymer, 3).
| Маркировка | HB396286ECW |
| Длина | 61.40 mm |
| Ширина | 83.42 mm |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
391 грн.
В корзину
Дисплей для телефону ROG Phone 5 ZS673KS ROG Phone 5 ZS673KS, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
5 744 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei P Smart Pro STK-L21
105 грн.
від 105 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф кнопок гучності для телефону LG X Power K220DS
97 грн.
від 97 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону TECNO Spark 6 Go KE5j
93 грн.
Подписаться
Корпус для планшета Lenovo Tab P11, TB-J606F
4 005 грн.
від 4 005 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Huawei P Smart+ Plus, INE-LX1
37 грн.
Подписаться
Шлейф для планшета Huawei MatePad T8 Kob2-W09, MatePad T8 Kobe2-W09
192 грн.
від 192 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Шлейф кнопки для телефону Samsung Galaxy S9 G960F
143 грн.
В корзину