Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TP-Link Neffos C9 Max TP7062A
131 грн.
від 131 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy S3 mini, I8190, S7530, S7560, S7562
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 7 pin |
Характеристики
4 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Motorola Moto G2, XT1068, Alcatel 4015, Alcatel 4015, Alcatel 5047 vo Tech 2, Fly iQ459, Lenovo A1000 IdeaPhone, Lenovo A6020a40 K5, Lenovo A6020a46 K5 plus, Meizu M3, Meizu M3 Mini, Meizu M3s, Meizu M5 Note, Meizu M6, Meizu M6 Note, Motorola XT1062, Motorola , Nokia 3 , Nokia 3310 TA-1030 (2017), Nokia 5 TA-1053, Neffos tp703a, Huawei Enjoy 5s, Huawei GR3
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
57 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy S8 G950, оригінал
198 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, (5,9")
98 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A9 2018 A920, (6,3")
131 грн.
В корзину
Акумулятор Avalanche для Apple iPhone 4s
| Місткість | 1430mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
Характеристики
453 грн.
Подписаться
Корпус для телефону Apple iPhone 7, A1778, в зборі, оригінал (з розбирання)
760 грн.
від 760 грн.
выберете предложение—мелкие царапины
- мелкие царапины
Цвет—Black
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону LG, D618 G2 mini Dual SIM/D620 G2 mini, G3s D722, G3s D724, K10 Power M320G, K10 Power X500, K4 (2017) M160, K8 (2017) M200N, Q6 M70 Cam K580, X Power K220DS, X Power2, X Screen K500N, X View K500DS
| Тип разъема | micro-USB |
Характеристики
17 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Huawei Nova, CAN-L11, (5")
LCD | Дисплей для планшета Realme Pad Mini, Realme Pad Mini 8.7", Realme Pad Mini RMP2105, Realme Pad Mini 8.7 Wi-Fi, Realme Pad Mini 8.7 Mini Wi-Fi, Realme Pad Mini LTE, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 205 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Blackview A100, без рамки, оригінал PRC
1 289 грн.
В корзину
Скло дисплея для планшета Samsung Galaxy S7 Plus T970, Galaxy S7 Plus Wi-Fi T970, Galaxy S7 T976B, Galaxy S7 Plus LTE/5G T976B
248 грн.
В корзину
Аккумулятор Cameron Sino CS-AUC300SL, C11P1502 ( 1ICP3/108/118 ), C11P1517 ( 1ICP3/108/118 ) для Asus, P023, Z300C, Z300CG, Z300CXG, ZD300M, ZenPad 10, ZenPad 10.1 (Li-Polymer, 4700mAh, 3.8В), 4894128115786
| Маркировка | C11P1502 ( 1ICP3/108/118 ), C11P1517 ( 1ICP3/108/118 ) |
| Місткість | 4700mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128115786 |
| Совместимость c брендом | Asus |
Характеристики
1 048 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Honor Note 8, EDI-AL10, з сенсорним екраном
6 052 грн.
від 6 052 грн.
выберете предложение—с рамкой, Super Amoled (оригинал Китай)
- с рамкой, Super Amoled (оригинал Китай)
Цвет—Gold
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону ZTE Blade V8
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
81 грн.
В корзину
Притискна планка для телефону Blackview A80 Pro материнської плати
131 грн.
від 131 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Материнська плата для телефону Xiaomi Redmi Note 4
Шлейф для телефону Huawei Y6 Prime 2018, ATU-L31, Y6 2018, ATU-L21 міжплатний, оригінал, 87567_3_11
| Партномер | 87567_3_11 |
Характеристики
136 грн.
В корзину
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 7 Plus, iPhone 8 plus
31 грн.
В корзину