Сенсор для планшета Nomi Ultra 4 LTE C101034, (10.1"), 150 мм * 260 мм, XC-PG1010-122-A1, 51pin
| Кількість pin | 51 pin |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Партномер | XC-PG1010-122-A1 |
Характеристики
439 грн.
від 439 грн.
выберете предложение—с вырезом под динамик
- с вырезом под динамик
Цвет—Black
Подписаться
Конектор SIM-карти для Fly EZZY 4
57 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Apple iPhone X
Задня кришка для телефону Honor 7A, DUA-L22, з боковими кнопками, оригінал
від 390 грн.
Материнська плата для телефону TWOE 2E E500A, 2019р., T939-W-V2.1
| Партномер | T939-W-V2.1 |
Характеристики
886 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для планшета Asus ZenPad 8.0 (P00A), Z380M, (8")
від 242 грн.
Акумулятор BN40 для Xiaomi Redmi 4 Pro, Redmi 4 Prime (Li-ion, 3.85В, 4100mAh), High Copy, без логотипу
| Маркировка | BN40 |
| Місткість | 4100mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
457 грн.
В корзину
Скло для телефону Google Pixel 6, без OCA плівки
85 грн.
В корзину
Ободок для планшета Samsung Tab S6 Lite 10.4 Wi-Fi P610, Tab S6 Lite 10.4 LTE P615
Скло екрана під переклеювання для телефону Huawei P9 Lite VNS-L21, (5,2")
Тачскрін | Сенсор для планшета Nomi Ultra 3, C101030, C101012, ZYD101-144-V01
| Партномер | ZYD101-144-V01 |
Характеристики
1 013 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Samsung Galaxy J6 2018, J600F, J600
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
Подписаться
LCD Metal Plate | Притискна планка дисплея для телефону iPhone 11, оригінал, з розбирання
45 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для планшета Apple iPad 4, A1460
Задня кришка телефону Samsung Galaxy Tab E 9.6 T561
Стикер дисплея вологозахисний для телефону Samsung Galaxy S10 G975F/DS, Galaxy S10 G975F, Galaxy S10 G975, Galaxy S10 G975
31 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Mi4c із сенсорним екраном
1 008 грн.
від 1 008 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Батарея Craftmann для Apple iPad mini (4400mAh)
| Місткість | 4400mAh |
Характеристики
577 грн.
Подписаться
Динамік поліфонічний Samsung Galaxy S10 G973, Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G973F/DS
242 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Apple iPhone XR, з рамкою, (6,1")