Камера основна (ширококутна) для телефону Honor 20 YAL-L21, оригінал
760 грн.
В корзину
Сканер відбитка пальців для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, зі шлейфом, оригінал
81 грн.
від 81 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
Подписаться
Battery | Акумулятор для телефону Apple iPhone 5S (Li-Polymer, 3.8В, 1560mAh), оригінал PRC, 616-0720/616-0718
| Місткість | 1560mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-0720/616-0718 |
Характеристики
409 грн.
Подписаться
Мікросхема контролер живлення (SMB1360) для Sony Xperia M4 Aqua LTE (E2303), Xperia M4 Aqua (E2306), Xperia M4 Aqua Dual (E2312), Asus Zenfone Max (ZC550KL), Xiaomi Redmi Note 2
| Маркировка | SMB1360 |
Характеристики
93 грн.
Подписаться
Мікросхема керування живленням S2MPU03A603337 для Samsung J700H/DS Galaxy J7 (2015)
| Маркировка | S2MPU03A603337 |
Характеристики
166 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG955ABA для Samsung Galaxy S8+ Plus G955 High Copy (без логотипу)
| Маркировка | EB-BG955ABA |
| Місткість | 3500mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
444 грн.
Подписаться
Акумулятор для iPhone 8 Plus Sunshine (Li-Polymer, 3.82В, 2691mAh)
| Місткість | 2691mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
634 грн.
Подписаться
Мікросхема керування живленням PM7150A 102 для Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Redmi K20, Samsung A805 Galaxy A
Мікросхема керування живленням PM7150A 102 для Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Redmi K20, Samsung A805 Galaxy A80 2019,
Samsung A715 Galaxy A71 2019, Samsung M515 Galaxy M51 2020
Samsung A715 Galaxy A71 2019, Samsung M515 Galaxy M51 2020
| Маркировка | PM7150A 102 |
Характеристики
527 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону TP-Link Neffos C7s TP7051A, з мікрофоном та вібромотором
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Акумулятор для планшета Nomi Ultra 4, C101034, (120x126мм), 3 pin, 7000mAh
| Кількість pin | 3 pin |
| Місткість | 7000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
Характеристики
788 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний для планшета Lenovo Tab 2 7" A7-30
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Шлейф для планшета Lenovo Tab M8 LTE 2/32GB, TB-8505X
477 грн.
від 477 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy A10 2019, A105
По запросу
Притискна планка для телефону Apple iPhone 6 дисплея, зі шлейфом
Скло екрана під переклеювання для телефону Xiaomi Mi 8 Lite M1808D2TG, (6,26")
327 грн.
від 327 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Mi 8 Lite, M1808D2TG, із сенсорним екраном
880 грн.
від 880 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
Подписаться
Сканер відбитка пальців для телефону TECNO Spark 4 Lite, BB4k, зі шлейфом, оригінал
Динамік для телефону Sony Xperia XA1, G3112, G3121, Xperia XA1 Plus G3412, Xperia XA1 ultra G3212, G3221, G3226, оригінал, 22400000Q00
| Партномер | 22400000Q00 |
Характеристики
166 грн.
Подписаться
Коннектор SIM-картки для телефону Nokia Microsoft Lumia 630, Microsoft Lumia 630, Microsoft Lumia 635, Microsoft Lumia 730
43 грн.
В корзину
Мікросхема керування підсвічуванням (U1502/L1503/D1501) Apple iPhone 6, Apple iPhone 6 Plus (комплект 3 в 1)
| Маркировка | U1502/L1503/D1501 |
Характеристики
205 грн.
В корзину