Проклеювання | Стикер дисплея для Apple iPhone 11 Pro вологозахисний, копія
40 грн.
В корзину
Тлумач для телефону TWOE 2E E500A, 2019р., кнопки вмикання та регулювання гучності
Мікрофон Fly EZZY 4, 2E, EZZY Trendy, IQ4404, IQ4413 Quad, Lenovo TAB E10 TB-X104F
4 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону TWOE 2E E280, C219_MB_V4.0
| Партномер | C219_MB_V4.0 |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Сканер відбитка пальців для телефону TP-Link Neffos X1 TP902A зі шлейфом
Динамік для телефону iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE 2020, оригінал
41 грн.
В корзину
Дисплей для телефону OnePlus, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
5 817 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung A127F, Galaxy A12, Galaxy A12 A127, Galaxy A12 A127F, без рамки, (6.5"), оригінал Китай
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
602 грн.
В корзину
Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy S5, G900, SM-G900F
Коаксіальний RF кабель для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217F
| Длина | 118 мм |
Характеристики
131 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Xiaomi Mi Play кнопки вмикання та регулювання гучності, 497871/4830349000F2
| Партномер | 497871/4830349000F2 |
Характеристики
Тримач (лоток) SIM картки для телефону Asus ZenFone Live (A007), ZB501KL
Акумулятор NBL-38A2250 для телефону TP-Link Neffos X1 TP902A, оригінал
| Маркировка | NBL-38A2250 |
| Місткість | 2250mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
810 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy S4 I9500
від 45 грн.
Battery Door + Back Camera Lens | Корпус для планшета Lenovo Tab M9 TB-310, Tab M9 TB-310FU, Tab M9 TB-310XU, Tab M9 TB310, зі склом камери
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Nokia G21, G21 TA-1405, G21 TA-1415, G21 TA-1418
По запросу
Battery | Акумулятор PL412221H для розумного годинника Xiaomi Amazfit GTS A1913, Amazfit GTS A1914 (Li-ion, 3.85В, 210mAh)
| Маркировка | PL412221H |
| Місткість | 210mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
558 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону OPPO Realme C2 RMX1941, Realme C2 RMX1945, OPPO A1k, без рамки (6.1"), оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
988 грн.
Подписаться
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 13 Pro
365 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy M31 M315F, Galaxy M30S 2019 M307, Galaxy M21 M215, без рамки, оригінал (переклеєний) з невеликим вигорянням
2 626 грн.
Подписаться