Скло дисплея для планшета Apple iPad mini 6 Gen 2021, iPad mini 6 2021, iPad mini 6 2021 8.3, iPad mini 2021 6 Gen, копія
188 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-HUL210SL, HB446486ECW для телефону Huawei P Smart Z STK-L21, P Smart Pro 2019 STK-LX1, Y9s 2019 STK-L21 (Li-Polymer, 3.85В, 3900mAh)
| Маркировка | HB446486ECW |
| Длина | 63.92 mm |
| Ширина | 85.20 mm |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
440 грн.
В корзину
Аккумулятор Doraymi для iPhone 7 Plus (Li-Polymer, 3.82В, 2900mAh)
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
583 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Nokia 5.3 TA-1234, TA-1223, TA-1227, без рамки, оригінал PRC
1 762 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Huawei Y5P DRA-LX9, Y5P, Honor 9S, з рамкою
Задня кришка телефону Samsung Galaxy S6, G920, G920F
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Gold
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Xiaomi Redmi Note 7 M1901F7G
67 грн.
Подписаться
Нижня плата (шлейф) для телефону Huawei P20, EML-L29, з мікрофоном, оригінал
131 грн.
Подписаться
Скло екрана для телефону Asus ZenFone Max Pro M2 (X01BDA), ZB631KL, (6,3")
Шлейф для телефону TWOE 2E F572L, зі сканеком відбитка пальців
Тачскрін | Сенсор для телефона Honor 8A, JAT-L29
327 грн.
від 327 грн.
выберете предложение—логотип Honor
- логотип Honor
Цвет—Black
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Apple iPhone XS Max, зі стікером
Тачскрін | Сенсор для смарт годинника Apple Watch Series 1 42mm, оригінал
277 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo Tab M10 FHD TB-X606 2nd Gen, 149 мм*240мм оригінал (переклеєне скло)
| Ширина | 149 мм |
Характеристики
2 203 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Huawei P Smart Pro STK-L21, з конектором навушників та мікрофоном
387 грн.
від 387 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону LG X Power K220DS
Мікрофон для телефону Nokia, 300 Asha, 301, 302 Asha, 311 Asha, 3600s, 3710f, 3711f, 3720c, 500, 5330, 6303, 6303i, 6600i, 6700 , C3-01
32 грн.
Подписаться
Мікросхема пам'яті Samsung KMFNX0012M-B214 для Alcatel OT-5019D, Asus Z170CG (P01Y), Bq BQS-5020Bq BQS-5065, Htc Desire 626 U, Huawei Y560-U02, Huawei Y5 II (CUN-U29), Huawei Ascend G610-U20, Lenovo A7-30DC Tab 2Lenovo A6000 Lenovo TB3-710 531F Galaxy Grand Prime , Wiko Lenny 2, Zte Blade X5
| Маркировка | KMFNX0012M-B214 |
Характеристики
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону Xiaomi Redmi 6A
57 грн.
від 57 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy Note 10+ Plus, N975, N975F