Buzzer | Динамік поліфонічний для планшета Lenovo Yoga Smart Tab, YT-X705F, з антеною
Акумулятор BN54 для телефону Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG, 5020mAh, 460200001J1G
| Маркировка | BN54 |
| Місткість | 5020mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.45В |
| Партномер | 460200001J1G |
Характеристики
690 грн.
від 690 грн.
выберете предложение—снят с нового телефона
- снят с нового телефона
Подписаться
Шлейф для телефону Gigaset GS180, оригінал
166 грн.
В корзину
Підсвічування дисплея для телефону Apple iPhone 8
177 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy Star Advance Duos, G350E, G350H
134 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Honor 7X, BND-L21, із сенсорним екраном
Шлейф кнопок гучності для телефону Apple iPhone 6
Мікросхема керування зарядкою та USB 1610A2 для телефону Apple iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Mini 2
| Маркировка | 1610A2 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
198 грн.
В корзину
Ear Speaker With Sensor Flex Cable | Шлейф датчика наближення для iPhone 12 Pro Max, з розмовним динаміком
364 грн.
від 364 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Рамка кріплення для планшета Huawei MediaPad T3 8', KOB-L09
327 грн.
від 327 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Цвет—Black
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217, (6,5")
111 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для HTC U11 (2pzc300 u-3u)
Taptic Engine | Вібромотор для телефону iPhone XR, оригінал, з розбирання
| Партномер | 610-00254 |
Характеристики
327 грн.
Подписаться
Motherboard Retaining Bracket | Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy S8 G950, з антеною NFC та бездротовою зарядкою, оригінал
80 грн.
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея G+OCA PRO для телефону OnePlus LE2120, LE2121, LE2123, LE2125, LE2127, 9 Pro, OnePlus 9 Pro LE2121, OnePlus 9 Pro LE2125, OnePlus 9 Pro 2 OnePlus 9 Pro LE2127, з OCA плівкою
253 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для телефону Apple iPhone 14 Pro вологозахисний, оригінал
58 грн.
В корзину
Акумулятор BN3A для телефону Xiaomi Redmi GO (Li-ion, 3.85В, 3000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN34 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
516 грн.
Подписаться
Акумулятор для iPhone 11 (Li-ion, 3,83В, 3110mAh), оригінал PRC, original IC
| Місткість | 3110mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
698 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Mi A3 M1906F9SH з мікрофоном
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Шлейф для телефону Blackview BV5500 Pro, E531_MAIN_FPC_JK(DK008)_V1.0
| Партномер | E531_MAIN_FPC_JK(DK008)_V1.0 |
Характеристики
192 грн.
від 192 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину