Скло екрана для телефону Huawei P Smart 2021 PPA-LX2, Y7a DNN-LX9, Honor 10X Lite, (6,59")
Задня кришка для планшета Huawei MatePad T8 Kob2-W09, MatePad T8 Kobe2-W09, з бічними кнопками та склом камери
445 грн.
від 445 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Цвет—Deepsea Blue
В корзину
Стикер дисплея для iPhone Apple 12, iPhone 12 Pro вологозахисний
24 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy M20 2019, M205, з конектором навушників і мікрофоном
291 грн.
від 291 грн.
выберете предложение—SUB_0.4B, оригинал Китай
- SUB_0.4B, оригинал Китай
- SUB_0.2A, оригинал Китай
В корзину
Скло екрана для телефону LG G6, H870, (5,7")
Коаксіальний RF кабель для телефону Gigaset GS180
32 грн.
Подписаться
Акумулятор для планшета China-Tablet PC (60x80x3,5 мм)
| Місткість | 1600mAh |
| Напруга мін. | 3,78В |
Характеристики
378 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор HB356687ECW для телефону Huawei P Smart Plus, Mate 10 Lite, P30 Lite, Honor 7X, P Smart Plus INE-LX1, P Smart + (Li-ion, 3.82В, 3340mAh)
| Маркировка | HB356687ECW |
| Місткість | 3340mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Камера для телефону Samsung Galaxy J3 2016, J320, J320F/DS
166 грн.
від 166 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для планшета Xiaomi Redmi Pad Pro, з плівкою OCA
150 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата для телефону ZTE V30 Vita, з конектором навушників та мікрофоном, копія
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
391 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф для телефону iPhone 12 mini конектора зарядки, з мікрофоном, оригінал, з розбирання (Blue)
757 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для планшета Blackview Tab 12, оригінал
45 грн.
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy A71 A715F, оригінал
390 грн.
від 390 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Скло камери для телефону Xiaomi Mi 10 M2001J2G
SCUD-WT-N8 акумулятор для планшета Samsung Galaxy Tab A 8.0, SM-T290
| Маркировка | SCUD-WT-N8 |
| Місткість | 4980mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
1 123 грн.
від 1 123 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Подписаться
Вібромотор для планшета Samsung Galaxy Tab A 8.0, SM-T290
178 грн.
від 178 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Акумулятор HB486486ECW для телефону Huawei P30 Pro, VOG-L29, Mate 20 Pro, LYA-L29, Mate 20RS Porshe Design, Mate 20X 5G
| Маркировка | HB486486ECW |
| Місткість | 4100mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Задня кришка для планшета Huawei MediaPad T3 8', KOB-L09, з боковими кнопками та склом камери
Мікросхема пам'яті KMVTU000LM-B503 для Samsung Galaxy S3, I9300
| Маркировка | KMVTU000LM-B503 |
| Совместимость c брендом | Samsung |
Характеристики