Акумулятор EB-BM415ABY для телефону Samsung Galaxy M51, M515F
| Маркировка | EB-BM415ABY |
| Місткість | 7000mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
1 157 грн.
від 1 157 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
Подписаться
Акумулятор HB486586ECW для телефону Huawei P40 Lite, JNY-LX1, Mate 30
| Маркировка | HB486586ECW |
| Місткість | 4100mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Тачскрін | Сенсор для телефону Xiaomi Redmi 7, M1810F6LG, оригінал
Дисплей для телефону Nokia 3.1 Plus Dual Sim, TA-1104, із сенсорним екраном
Charge connector | Конектор заряджання для телефону TB-X505F Xiaomi redmi Note 4, Fly DS131, IQ436i Era Nano 9, IQ440, IQ4404, IQ4504 Quad EVO Energy 5, IQ456 Era Life 2, IQ4601 EraS4 планшетов Fly Flylife Connect 10.1 3G 2, Fly FS502 Cirrus 1, Flylife Connect 7.85 3G 2, Flylife Connect 7.85 3G Slim, Nomi i552, Prestigio Wize NX3 3517, Y6 Pro (TIT-U02), Bravis Trace Pro, X500, uleFone Armor X5 , Lenovo Yoga Tablet 10, 60046, Hammer Energy Xiaomi Redmi Note 4X
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
| Расстояние между ножками крепления | 10 мм |
Характеристики
27 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Motorola Moto Defy 2021, Motorola Defy 2021, Moto Defy 2021 XT2083, Motorola Defy 2021 XT2083-9, з OCA плівкою
178 грн.
Подписаться
Скло для телефону TECNO Camon 19 Pro CI8n, з OCA плівкою
129 грн.
В корзину
Корпус для телефону Apple iPhone 7 A1660, оригінал, з розбирання
Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi 4X
Вібромотор для телефону Huawei P Smart 2019 POT-LX1, P Smart Pro STK-L21
67 грн.
Подписаться
Шлейф кнопки вмикання та регулювання гучності для Lenovo Tab M7 TB-7305/TB-7305X/TB-7305I, Tab M7 2rd Gen TB7505
205 грн.
від 205 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Скло екрана для телефону Huawei P40 Lite E, ART-L29, (6,39")
Дисплей для телефону Sigma X-Treme PQ28, PQ24, з сенсорним екраном, LW050HD21
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Buzzer | Динамік поліфонічний для iPhone iPhone 11 Pro
321 грн.
В корзину
Стикер дисплея для Samsung Galaxy S10 G973 вологозахисний
37 грн.
В корзину
Акумулятор NBL-35B3000 для телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, Neffos X9 TP913A, оригінал
| Маркировка | NBL-35B3000 |
| Місткість | 3060mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
810 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Asus Zenfone 4 Max Pro, ZC554KL, із сенсорним екраном
0000
7
шт
312 грн.
623 грн.
-50%
Економія 311 грн.
від 312 грн.
623 грн.
-50%
Економія 311 грн.
Цвет—Black
В корзину
Frame | Рамка кріплення для телефону iPhone 14, з стікером, оригінал
137 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону ZTE Blade A5 2020, без плівки OCA
156 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для планшета Lenovo Tab P11 TB-J616F, з конектором зарядки, оригінал
499 грн.
Подписаться