Дисплей для телефону Asus Zenfone 4 Max X00HD, ZC520KL, із сенсорним екраном
Мікрофон Nokia 8800, 6280/N95/E60, original
18 грн.
В корзину
Конектор | роз'єм зарядки для телефону Samsung C3322, C3330, C3350, C3520, C3560, C3752, C3782, S5610, S6102
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 7 pin |
Характеристики
Скло дисплея для телефону Honor X8 4G, без OCA плівки
98 грн.
В корзину
Камера для планшета Lenovo Tab P11 TB-J616F фронтальна, оригінал
134 грн.
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM610SL, BN48 для Xiaomi Note 6 Pro, Note 6 Pro Dual Sim, Note 6 Pro Global Dual Sim, Note 6 Pro Global (Li-Polymer, 3900mAh, 3.85В), 48941281433
| Маркировка | BN48 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128143338 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
По запросу
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A70 2019, A705
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy J2 2018 J250, J250F
Акумулятор V30145-K1310-X468 для телефону Gigaset GS100, оригінал
| Маркировка | V30145-K1310-X468 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
415 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 3i Pro SE, із сенсорним екраном
Тримач (лоток) SIM картки для телефону Asus Zenfone 4 Max, ZC554KL, оригінал
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для телефону Google Pixel 9 Pro, Pixel 9 Pro GWVK6, Pixel 9 Pro GEC77, Pixel 9 Pro GR83Y
228 грн.
В корзину
Мікросхема SD59B23 QFN52 управління живленням
| Маркировка | SD59B23 QFN52 |
Характеристики
315 грн.
Подписаться
Frame | Рамка кріплення для телефону iPhone 12 mini
95 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефону Apple iPhone 11 Pro, без мікросхеми
353 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону OPPO A5 2020, A9 2020, Realme 5, Realme 5S, Realme 6i, Realme C3, без OCA плівки, оригінал
Рамка кріплення для телефону TECNO Spark 7 KF6n
303 грн.
від 303 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки), состояние 8/10
- оригинал (с разборки), состояние 8/10
Подписаться
Динамік для телефону TECNO POP 5 BD2p, POP 4 Pro BC3
143 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Google Pixel 3a, (5,6")
Дисплей для планшета Microsoft Surface Pro 5/6 Gen, із сенсорним екраном, (12.3")