Шлейф кнопки включення для телефону Apple iPhone 11 Pro Max, з мікрофоном та спалахом
Задня кришка телефону TP-Link Neffos Y5s TP804A, з бічними кнопками, оригінал
Buzzer | Динамік для телефону Samsung Galaxy J5 2016 J510, Galaxy J7 2016 J700, Galaxy J7 2016 J700 1s 2020 A217, Galaxy A31 2020 A315, Galaxy M31 M315, Galaxy M31s M317, Galaxy M21 M215, Galaxy M30S 2019 M307 поліфонічний, 18,5 мм*3,1 мм*12 мм, оригінал
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 18,5 мм |
Характеристики
93 грн.
В корзину
Набір гвинтів і кріпильних планок для телефону iPhone 14
330 грн.
В корзину
Скло для планшета Samsung, Galaxy S5e SM-T720 10.5 WiFi, без OCA плівки, оригінал
189 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE T225, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 558 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-NK4CHL, BL-4C для Nokia 107, 108, 1265, 1325, 1661, 2220 Slide, 2650, 2651, 2652, 3108, 3500 Classic, 5100, 6 6102i, 6103, 6125, 6126, 6131, 6133, 6136, 6136S, 6170, 6230, 6260, 6300, 6300i, 6301, 6700, 7200, 7270, 7205 ion, 900mAh, 3.7В ), 4894128060314
| Маркировка | BL-4C |
| Місткість | 900mAh |
| Напруга мін. | 3.7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
| Партномер | 4894128060314 |
| Совместимость c брендом | Nokia |
Характеристики
317 грн.
Подписаться
Тлумач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy S9 G960F
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Apple iPhone 12 Pro Max, (6,7")
Камера для телефона Meizu 15 Lite, M871H
776 грн.
від 776 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
В корзину
Материнська плата для планшета Huawei MediaPad T3 8', KOB-L09
3 041 грн.
від 3 041 грн.
выберете предложение—2/16Gb (снята с нового устройства)
- 2/16Gb (снята с нового устройства)
Подписаться
Роз'єм | Конектор для телефону Honor 7C AUM-L41, Huawei Y6 2018, ATU-L21 сенсора
| Кількість pin | 6 pin |
| Количество рядов | 1 |
Характеристики
131 грн.
В корзину
Роз'єм | Charge connector для планшета Huawei MediaPad M5 10.1, CMR-W09, CMR-W09, M5pro M5 pro
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 24 pin |
Характеристики
Buzzer | Динамік поліфонічний для розумного годинника Apple Watch 4, 40mm, A1977, оригінал
217 грн.
Подписаться
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S10e G970, G970F вологозахисний
43 грн.
Подписаться
Акумулятор BL-5C Avalanche (Li-ion, 1200mAh)
| Маркировка | BL-5C |
| Місткість | 1200mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
| Совместимость c брендом | Nokia |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Дисплей для планшета Samsung Galaxy Tab E 9.6 T561, Galaxy Tab E 9.6 T560
1 221 грн.
від 1 221 грн.
выберете предложение—с рамкой и сенсором, оригинал
- с рамкой и сенсором, оригинал
- оригинал Китай
Цвет—Brown
Подписаться
Дисплей для телефону Asus Zenfone 3 Max, X008D, ZC520TL, із сенсорним екраном
0000
1
шт
480 грн.
961 грн.
-50%
Економія 481 грн.
від 480 грн.
961 грн.
-50%
Економія 481 грн.
Цвет—Black
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 8 Plus, основна
609 грн.
від 609 грн.
выберете предложение—с дефектом (пыль в камере)
- с дефектом (пыль в камере)
Подписаться
Fingerprint Sensor Flex Cable | Сканер відбитка пальців для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, зі шлейфом, оригінал, з розбирання