Акумулятор для iPhone 7 Plus Sunshine (Li-Polymer, 3.82В, 2900mAh)
| Місткість | 2900mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
699 грн.
Подписаться
Рамка кріплення для телефону LG X Power K220DS
111 грн.
від 111 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Мікросхема керування зарядкою HEAZ_E0b для Sony Xperia
| Маркировка | HEAZ_E0b |
Характеристики
166 грн.
Подписаться
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy Note 20 N980 вологозахисний
89 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 6 Pro
43 грн.
Подписаться
Камера для телефону Meizu M3s Y685H
Скло дисплея під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A23 A235, без OCA плівки, оригінал
89 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone XS (Li-ion, 2658mAh, 3,8В)
| Місткість | 2658mAh |
| Напруга мін. | 3,8В |
Характеристики
887 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy M12 M127, з рамкою, оригінал (Service Pack), GH82-25042A
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH82-25042A |
Характеристики
2 135 грн.
Подписаться
Камера для телефону Samsung Galaxy A30 2019 A305F Galaxy A30 2019 A305, A305F, DS, Galaxy A40 2019 A405, A405F, A405F/DS
990 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Lenovo Vibe C, A2020a40, із сенсорним екраном
Камера для телефона TECNO POP 2F B1F
Підсвічування дисплея телефону Apple iPhone 8 Plus
174 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону Huawei P20 lite 2017, ANE-LX1
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея на платі для телефону Pixel 4, Pixel 4 G020M, Pixel 4 G020I, оригінал
| Кількість pin | 44 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
89 грн.
Подписаться
Вібромотор для планшета Blackview Tab 12, оригінал (знято з нового планшета)
45 грн.
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для планшета Samsung Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7 T870, T870 Wi-Fi, T875 LTE, T876B LTE/5G, (11.0"), чорне
180 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Apple iPhone 11 Pro Max
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Xiaomi Redmi 9 M2004J19AG, оригінал
155 грн.
В корзину
Шлейф кнопки включення для телефону Apple iPhone 11 Pro Max, з мікрофоном та спалахом