Тачскрін | Сенсор для планшета Samsung Galaxy Tab E 8.0, T375, T377, T378, T377P, T377R, T377W
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy A50 2019, A505, A505F, оригінал
166 грн.
Подписаться
Шлейф конектора зарядки для iPhone iPhone X, з мікрофоном, 821-01602
LCD | Дисплей для телефону Nokia C21+, C21+, C21+ Plus, Nokia C21+ TA-1433, Nokia C21+ TA-1431, Nokia C21+ TA-1424, Nokia C21+ TA-1426, Nokia C21 Plus без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
620 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону OnePlus 6, OnePlus 6 A6003, OnePlus 6 A6000, з OCA плівкою, оригінал
121 грн.
В корзину
Headphone Jack Flex Cable | Шлейф конектора навушників для телефону Samsung Galaxy A8 Plus, Galaxy A8 Plus 2018, Galaxy A8 Plus 2018, Galaxy A8 Plus 2018, Galaxy A8+ 2018 A730F
22 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy M52 5G M526, Galaxy M52 2021 M526, без рамки, (6.7"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super AMOLED Plus |
Характеристики
2 967 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Xiaomi Xiaomi 12T, з OCA плівкою, оригінал
111 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор зарядки для Nokia 5.1 Plus, Nokia X5 2018, Nokia 6.1 Plus, Nokia X6 2018, Nokia 7.1, Nokia 8.1, Nokia 7.1 Plus, USB Type-C
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
Характеристики
27 грн.
В корзину
Акумулятор TLp038D7 для телефону Alcatel 1SE 5030D, 5030E
| Маркировка | TLp038D7 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
650 грн.
від 650 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Камера для телефона Blackview A60
217 грн.
від 217 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A6 2018, A605
Шлейф | Нижня плата для телефону Huawei Y5 2018, DRA-L21, з мікрофоном
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Huawei Honor Magic5 Pro, Honor Magic5 Pro PGT-N19, з OCA плівкою
280 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Sony Xperia 10 III XQ-BT52, Xperia 10 III, Xperia 10 III Dual, Xperia 10 III Dual XQ-BT52, з мікрофоном, Service оригінал, P/N: A5034114B
| Тип разъема | USB Type-C |
| Партномер | A5034114B |
Характеристики
360 грн.
В корзину
Дисплей для телефону OnePlus 9, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
4 720 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone 11 Pro (Li-ion, 3046mAh, 3.79В)
| Місткість | 3046mAh |
| Напруга мін. | 3.81В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
840 грн.
Подписаться
Стикер акумулятора для Apple iPhone 13 Pro
26 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону TECNO POP 4 Pro BC3 коннектора зарядки, з коннектором навушників та мікрофоном, оригінал
403 грн.
від 403 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Шлейф зарядного бездротового телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F/DS, з антеною NFC
217 грн.
від 217 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину