Материнська плата за телефон Samsung Galaxy S7 Edge G935F, Galaxy S7 Edge G935F/DS
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A20s 2019 A207
Антена для планшета Huawei MatePad T8 Kob2-W09, MatePad T8 Kobe2-W09
117 грн.
Подписаться
Рамка кріплення для планшета Samsung Galaxy Tab A 8.0, SM-T290
270 грн.
від 270 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Цвет—Black
В корзину
Камера фронтальна для телефону Samsung Galaxy A30s 2019 A307, оригінал
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
Подписаться
Акумулятор для планшета Nomi Corsa4 PRO 7” LTE, C070044, 76мм*0,35мм*99мм
| Кількість pin | 3 pin |
| Длина | 99мм |
| Ширина | 76 мм |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3,7В |
Характеристики
403 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TECNO Camon 12 CC7
Мікросхема SM5504 для телефону Samsung Galaxy Core Prime, G360H управління зарядкою
| Маркировка | SM5504 |
Характеристики
93 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 7A, M1903C3EGB, із сенсорним екраном
479 грн.
від 479 грн.
выберете предложение—с рамкой, оригинал Китай
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Huawei Nova 2 2017, PIC-LX9, (5")
Дисплей для телефону Huawei Y6 2018, ATU-L21, Y6 Prime, Honor 7C, AUM-L41, з сенсорним екраном, з рамкою
1 311 грн.
від 1 311 грн.
выберете предложение—с логотипом Huawei
- с логотипом Huawei
Цвет—White
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy S5, G900 G900F, (5,1")
Акумулятор EB-BA310ABE для телефону Samsung Galaxy A3 (2016), A310, A310F, оригінал, GH43-04562A
| Маркировка | EB-BA310ABE |
| Місткість | 2300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | GH43-04562A |
Характеристики
1 331 грн.
В корзину
Акумулятор A1578 для смарт годинника Apple Watch Series 1 (38мм), оригінал
| Маркировка | A1578 |
| Місткість | 205mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
Характеристики
354 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону OnePlus 12R, OnePlus 12R CPH2609, OnePlus 12R CPH2585, OnePlus 12R CPH2611, без рамки (LTPO AMOLED)
| Тип матриці | LTPO AMOLED |
Характеристики
6 697 грн.
Подписаться
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, Redmi Note 11 Pro Plus 5G, оригінал
143 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для телефону Apple iPhone 13 mini вологозахисний
36 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону OnePlus 8T KB2003, (6,55")
Шлейф для телефону Huawei Y7 2019, Y7 2019 DUB-LX1 кнопки увімкнення та регулювання гучності
Скло екрана під переклеювання для планшета Lenovo SMART TAB M10 TB-X605F, (10,1"), 161мм*236мм
| Длина | 236 мм |
| Ширина | 161 мм |
Характеристики
86 грн.
В корзину