Скло камери для телефону Apple iPhone 11
Шлейф | Нижня плата для телефону TECNO Camon 12 CC7 конектора заряджання, з конектором навушників та мікрофоном, оригінал
512 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy J3 (2017), J330, J330F, з утримувачем MMC, Dual SIM
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy Note 8, N950
Back Camera Lens | Скло камери для телефону OnePlus Nord N100, Nord N100 BE2013, без рамки
53 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM411XL, BN41, BN41H, BN41L для Xiaomi Redmi Note 4 (Li-Polymer, 4000mAh, 3.85В), 4894128123125
| Маркировка | BN41, BN41H, BN41L |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128123125 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
584 грн.
Подписаться
Акумулятор L13D1P31 для планшета Lenovo IdeaTab A3500, S5000, A7-10, A7-30, A7-20
| Маркировка | L13D1P31 |
| Місткість | 3450mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
Конектор зарядки для Samsung P5200 Galaxy Tab3, P5210 Galaxy Tab3, T210, T2100 Galaxy Tab 3, T2110 Galaxy Tab 3
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 11 pin |
Характеристики
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy J5 Prime, G570
Вібромотор для телефону Samsung Galaxy A3 2016 A310F, Galaxy A5 2016 A510F, Galaxy A7 2016 A710F, Galaxy A3 2017 A320F, Galaxy J2 Prime G532F, оригінал
32 грн.
Подписаться
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 15 Plus, iPhone 15+, iPhone 15+ Plus, Service оригінал
53 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор BLP761 для OnePlus 8, OnePlus 8 IN2010, OnePlus 8 IN2013, OnePlus 8 IN2017, OnePlus 8 IN2019 (Li-Polymer, 3.87В, 4320mAh)
| Маркировка | BLP761 |
| Місткість | 4320mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
636 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi OPPO A52, OPPO A53 5G, OPPO A54 5G, Realme 6, Realme 7, OnePlus Nord N200 5G, з OCA плівкою
129 грн.
від 129 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Шлейф для планшета Huawei MediaPad T3 8', KOB-L09
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Сканер відбитка пальців для Blackview A80 Pro
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A30s 2019 A307, Galaxy A20s 2019 A207
Сканер відбитка пальців підекранний для Samsung Galaxy A50 2019 A505
79 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону TECNO Spark Go 1, Spark Go 1 KL4, Pop 9 4G, Pop 9 4G KL4h, Spark 30C, Spark 30C KL5, Spark 30C KL5n, з OCA плівкою
50 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону One Zoom XT2010, One Zoom XT2010-1, з OCA плівкою
129 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 8 M1908C3IG, Redmi 8A M1908C3KG, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
507 грн.
В корзину