Нижня плата (шлейф) конектора зарядки для Xiaomi Redmi 3, з мікрофоном
131 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy S10, G973U1
Кнопка для телефону Apple iPhone 4, 4S, увімкнення, регулювання звуку, (3,1x2,85 мм)
15 грн.
В корзину
Headphone Jack Flex Cable | Шлейф конектора навушників для телефону Samsung Galaxy S8 G950, оригінал
41 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1, з сенсорним екраном, з рамкою, оригінал Китай
Нижня плата Шлейф для телефону Huawei P8 Lite 2017, PRA-LA1, PRA-LX2, PRA-LX1, PRA-LX3, конектор заряджання, з мікрофоном
| Тип разъема | micro-USB |
Характеристики
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для Apple iPhone 15, з OCA плівкою
109 грн.
В корзину
Стикер акумулятора для iPhone iPhone 13
11 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-SMT561SL, EB-BT561ABE/EB-BT561ABA Samsung Galaxy Tab E T560/T561 (Li-Polymer, 5000mAh, 3.8В)
| Маркировка | EB-BT585ABA, EB-BT585ABE |
| Місткість | 7300mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Партномер | 4894128124467 |
Характеристики
532 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi 12, Xiaomi 12x, Xiaomi 12 2201123G, Xiaomi 12 2201123C, Xiaomi 12x 2112123AC, Xiaomi 12x 2112123AG, з OCA
134 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону Alcatel 1SE 5030D, 5030E, з конектором заряджання
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Скло дисплея для iPhone 12, iPhone 12 Pro, з сіткою динаміка
79 грн.
від 79 грн.
выберете предложение—без OCA пленки
- без OCA пленки
Цвет—Black
В корзину
Задня кришка телефону Huawei P20, EML-L29, копія
Скло екрана під переклеювання для телефону Xiaomi Redmi 5 MDG1, (5,7")
LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab M9 TB-310, Tab M9 TB-310FU, Tab M9 TB-310XU, Tab M9 TB310, Tab M9 (2023), без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
1 168 грн.
Подписаться
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 14, оригінал
64 грн.
В корзину
Корпус для телефону iPhone 11, в зборі зі шлейфами, оригінал, б/у
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020, Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 16 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Расстояние между ножками крепления | 12,4 мм |
Характеристики
53 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM460XL, BM46 для Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Redmi Note 3 2015611, 2015617, Redmi Note 3 Dual SIM 2015617 (Li-Polymer, 3900mAh, 3.8В4)
| Маркировка | BM46 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128112402 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
488 грн.
В корзину