Motherboard Flex Cable | Шлейф для планшета Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Wi-Fi P610, Galaxy Tab S6 Lite 10.4
145 грн.
В корзину
Акумулятор Doraymi для iPhone XS Max (Li-ion, 3174mAh, 3,8В), без мікросхеми
| Місткість | 3174mAh |
| Напруга мін. | 3,8В |
Характеристики
740 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TECNO Pova LD7
Підсвічування дисплея для телефону Samsung Galaxy A10s 2019 A107
156 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Lenovo Tab 2, A7-30, із сенсорним екраном
846 грн.
від 846 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
Подписаться
Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy J7 2017, J730F
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Blue
В корзину
Тачскрін | Сенсор телефону TP-Link Neffos C5A TP703A, Neffos C5S TP704A
Battery | Акумулятор EB-BA146BY для телефону Samsung Galaxy A05s A057F, Galaxy A05s A057G, Galaxy A05s A057M, Galaxy A14 4G, Galaxy A14 A145, Galaxy A14 A145F, Galaxy 3.85В, 4900mAh), Service оригінал, #GH82-30659A
| Маркировка | EB-BA146BY |
| Місткість | 4900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.40В |
| Партномер | GH82-30659A |
Характеристики
944 грн.
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Asus ZenFone 4 ZE554KL, з конектором заряджання та мікрофоном
Акумулятор EB-BA720ABE для телефону Samsung Galaxy A7 2017 A720F, Galaxy J7 2017 J730, оригінал
| Маркировка | EB-BA720ABE |
| Місткість | 3600mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
1 519 грн.
від 1 519 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- с разборки (с износом до 15%)
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Акумулятор BA721 для телефону Meizu M6 Note M721H, 4000mAh
| Маркировка | BA721 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
LCD | Дисплей для телефону OPPO Reno 12, Reno 12 CPH2625, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 214 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Blackview BV5900, без рамки, оригінал
798 грн.
В корзину
LCD Metal Plate | Притискна планка дисплея для iPhone 7, оригінал, з розбирання
98 грн.
Подписаться
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для телефону Apple iPhone X, 54pin
| Кількість pin | 54 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
58 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону TECNO Camon 18, Camon 18 CH6, Camon 18p CH7n, Camon 18 CH6n, з OCA плівкою, (6.8")
89 грн.
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 12, iPhone 12 Pro фронтальної камери, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, 821-02640-05
| Партномер | 821-02640-05 |
Характеристики
Лоток | Тримач SIM картки для планшета Lenovo Tab M7 TB-7305X
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Platinum Grey
Подписаться
Шлейф кнопок гучності для телефону Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8+ Plus G955F
81 грн.
В корзину