LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 11, Redmi Note 11 4G, Redmi Note 11 2201117TY, Redmi Note 11S 2201117SY, Redmi Note 12S, Poco M4 Pro 4G, без рамки, (
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
1 580 грн.
Подписаться
Front Camera | Камера фронтальна для телефону Xiaomi Mi 10T Pro 5G, Mi 10T Pro 5G M2007J17C, Mi 10T Pro 5G M2007J3SI, Mi 10T Pro 5G M2007J3SP, Mi 10
175 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону Samsung Galaxy S8+ Plus G955F, зі склом камери
Мікросхема управління зарядкою та USB SN2611A0 U3300 TIGRIS T1 для телефону Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12
| Маркировка | SN2611A0 U3300 TIGRIS T1 |
Характеристики
Материнська плата (не робоча) для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F
434 грн.
від 434 грн.
Количество памяти—64 ГБ
- 64 ГБ
выберете предложение—вариант 1
- вариант 1
Подписаться
Proximity Light Sensor Flex Cable Шлейф датчика наближення для Samsung Galaxy S8 Plus, Galaxy S8 Plus G955, Galaxy S8 Plus G955F, Galaxy S8 G955FD, Galaxy S8 G950F, Galaxy S5+ Galaxy S8+ G955FD , оригінал
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для планшета Blackview Tab 12, оригінал
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
300 грн.
Подписаться
Top Battery Door | Задня верхня кришка нижня для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, оригінал (знятий з телефону)
Battery | Акумулятор SLC-51 для телефону Samsung Galaxy A05s A057, Galaxy A05s A057F, Galaxy A05s A057G, Galaxy A05s A057M (Li-ion, 3.85В, 5000mAh), Service оригінал, #G6
| Маркировка | SLC-51 |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH81-24363A |
Характеристики
802 грн.
В корзину
Задня кришка для Apple iPhone 13 Pro, великий виріз під камеру, оригінал Китай
Шлейф конектора зарядки для iPhone 13 Pro Max, з мікрофоном, оригінал
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi 11T, 11T 21081111RG, Xiaomi 11T, Xiaomi 11T 21081111RG, 11T Pro, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11T Pro1 07113SR, без рамки, оригінал PRC, (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
2 315 грн.
В корзину
Motherboard | Материнська плата для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, оригінал, 8/128Gb (робоча)
4 540 грн.
В корзину
Glass Lens | Стекло дисплея для планшета Apple iPad Pro 13 2024 7Gen, iPad Pro 13 2024 7Gen A2925, iPad Pro 13 2024 7Gen A2926, с OCA пленкой, (13"), оригинал
1 675 грн.
В корзину
Акумулятор NBL-43A4000 до телефону TP-Link Neffos X20 Pro TP9131A, Neffos X20 TP7071A
| Маркировка | NBL-43A4000 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
527 грн.
від 527 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- с разборки (с износом до 10%)
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 12 Pro Max, підвищеної ємності
| Місткість | 3687mAh |
| Напруга мін. | 3.83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
692 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 15 Pro Max, оригінал (переклеєний) з дефектом
| Тип матриці | LTPO Super Retina XDR OLED |
Характеристики
Loud Speaker | Динамік для телефону uleFone Armor 8, Armor 8 Pro поліфонічний, в рамці
431 грн.
В корзину
Материнська плата для iPhone iPhone 6s, A1688
2 312 грн.
від 2 312 грн.
выберете предложение—без touch id, 16Gb
- без touch id, 16Gb
- без touch id, 64Gb
- с touch id, 16Gb
Подписаться
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G конектора заряджання, з мікрофоном