Скло для планшета Samsung Galaxy Tab S5e T725F, без OCA плівки
Вібромотор для телефону Xiaomi Redmi 9C M2006C3MNG, Redmi 9A M2006C3LG
48 грн.
Подписаться
Шлейф датчика наближення для телефону Apple iPhone 11 Pro, з датчиком освітлення та розмовним динаміком
Скло екрана під переклеювання для планшета Samsung Galaxy Tab S6 10.5 LTE T865, (10,5")
Задня кришка для телефону Huawei Y9 Prime 2019, з боковими кнопками, оригінал
Рамка кріплення дисплея для телефону Huawei Y6 2018, ATU-L21
Задня кришка телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, з бічними кнопками, оригінал
Скло для планшета Apple iPad Air 5 Gen 2022, iPad Air 5 Gen, iPad Air 5 2022, iPad Air 5 2022 10.9, iPad Air 5 Gen 2022 10.9, копія
211 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BG530CBE для Samsung Galaxy J2/J3/J5 J250/J320/J500 (Li-ion, 3.8В, 2600mAh), Service оригінал, GH43-04372A
| Маркировка | EB-BG530CBE |
| Місткість | 2600mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | GH43-04372A |
Характеристики
407 грн.
Подписаться
Камера для планшетного ПК Huawei MatePad T8 Kob2-W09, MatePad T8 Kobe2-W09
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Samsung Galaxy A50 2019 A505
242 грн.
від 242 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
В корзину
Материнська плата для телефона Meizu M3s Y685H
Акумулятор Doraymi для iPhone 12/12 Pro (Li-ion, 3,83В, 2815mAh), без мікросхеми
| Місткість | 2815mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
722 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy M31s M317, M317F, з рамкою, оригінал, з розбирання
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
Середня частина корпусу для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F/DS, A315, з бічними кнопками, High Copy
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy M52 2021 M526, Galaxy M52 5G M526, без OCA плівки
73 грн.
від 73 грн.
выберете предложение—без OCA пленки
- без OCA пленки
Цвет—Black
В корзину
Buzzer | Динамік для телефону Xiaomi Mi A3 M1906F9SH поліфонічний
148 грн.
від 148 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Рамка кріплення для телефону TP-Link Neffos C9 TP707A
Вібромотор для телефону Xiaomi Redmi 6A
67 грн.
від 67 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для планшета Nomi Ultra4 LTE PRO 10", C101014
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
Характеристики