Дисплей для телефону Asus ZenFone Max M2 (X01AD), ZB633KL, із сенсорним екраном
0000
4
шт
852 грн.
1 705 грн.
-50%
Економія 853 грн.
від 852 грн.
1 705 грн.
-50%
Економія 853 грн.
Цвет—Black
В корзину
Дисплей для телефону Huawei, P8 Lite (2017) PRA-LA1, P9 Lite (2017), Nova Lite (2016), Honor 8 Lite, з сенсорним екраном
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), підвищена ємність, без мікросхеми
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
643 грн.
В корзину
Нижня плата конектора зарядки для телефону Samsung Galaxy S21+ G996, Galaxy S21 G996F, з мікрофоном, оригінал PRC
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
668 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Vivo Y20 V2027, Y20s, Y20i, без OCA плівки, (6.51")
107 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Apple iPhone 13 Pro, зі стікером, копія
121 грн.
В корзину
Мікросхема керування звуком WCD9310 для HTC X920e Butterfly, Sony Ericsson LT30p Xperia T, Samsung I9500 Galaxy S4, Sony C6602 L36h Xperia Z, LT29i Xperia TX
| Маркировка | WCD9310 |
Характеристики
36 грн.
В корзину
Акумулятор BN4A для телефону Xiaomi Redmi Note 7 M1901F7G
| Маркировка | BN4A |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
378 грн.
від 378 грн.
выберете предложение—с разборки (с износом до 10%)
- с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Камера для телефону Huawei Nova 2 2017, PIC-LX9
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy J2 2018 J250, J250F, (5")
Акумулятор EB-BA750ABU для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, Galaxy A10 2019 A105, Galaxy M10 2019 M105, оригінал
| Маркировка | EB-BA750ABU |
| Місткість | 3300mAh |
Характеристики
244 грн.
від 244 грн.
выберете предложение—с разборки (с износом до 10%)
- с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Дисплей для телефону Huawei Nova 2 2017, PIC-LX9, із сенсорним екраном
1 184 грн.
від 1 184 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Сенсорний екран для телефону Huawei Nova lite 2017 (SLA-L02, SLA-L22, SLA-TL00), P9 Lite mini, Y6 Pro (2017)
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Apple iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro
148 грн.
В корзину
Flash Light Sensor Flex Cable Шлейф спалаху для телефону iPhone 13 mini, оригінал
172 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Oppo A12, A5s, A7, CPH2083, CPH2077, CPH1909, CPH1920, CPH1902, CPH1903, CPH1905, без рамки, (6.2"), оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
770 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Huawei P Smart 2017, FIG-LX1, із сенсорним екраном, з рамкою
Дисплей для телефону Samsung Galaxy J6+ Plus 2018 J610, Galaxy J4+ Plus J415, без рамки
1 602 грн.
від 1 602 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy J5 (2015), J500H
1 730 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy A7 2017 A720F, (5,7")