Материнська плата для телефону Huawei P40 Lite, JNY-LX1
LCD | Дисплей для телефону LG G5 H820, G5 H830, G5 H850, G5 LS992, G5 SE H840, G5 US992, G5 VS987, з рамкою, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф сканера відбитка для телефону OnePlus, Nord AC2001, Nord AC2003, підекранний, оригінал
178 грн.
В корзину
Battery Door | Задня кришка телефону Huawei P30 Pro VOG-L29, High Copy
Loud Speaker | Динамік поліфонічний Huawei P30 Pro VOG-L29, P30 Pro, P30 Pro VOG-L29, в рамці, оригінал
73 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Xiaomi Mi Play, із сенсорним екраном
1 382 грн.
від 1 382 грн.
выберете предложение—с рамкой, OEM
- с рамкой, OEM
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
В корзину
Мікросхема керування звуком WCD9370 для телефону Xiaomi Redmi 8, Redmi 8 Pro
| Маркировка | WCD9370 |
Характеристики
279 грн.
Подписаться
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 11
10 грн.
В корзину
Задня кришка для телефону Asus Zenfone 4 Max, ZC554KL, з боковими кнопками, склом камери
Battery Adhesive Sticker | Стикер акумулятора для iPhone iPhone 15 Pro
36 грн.
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 12 Pro Max модуль Face ID, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, оригінал, з розбирання
623 грн.
В корзину
Акумулятор BL-58BT для телефону TECNO Pova LD7
| Маркировка | BL-58BT |
| Місткість | 6000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
736 грн.
від 736 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-MUN800SL, BM4J для Xiaomi, Redmi Note 8 M1908C3JE, Redmi Note 8 M1908C3JH, Redmi Note 8 Pro M1906G7G (Li-Po3, 8 8148210
| Маркировка | BM4J |
| Місткість | 4400mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128148210 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
419 грн.
В корзину
Сканер відбитка пальців для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS, зі шлейфом, оригінал
Дисплей для телефону Honor 8S, KSA-LX9, із сенсорним екраном, (логотип Honor)
850 грн.
від 850 грн.
выберете предложение—без рамки
- без рамки
- с рамкой, оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Тачскрін | Сенсор для планшета Apple iPad Mini 4, A1538 A1550
639 грн.
від 639 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Дисплей для телефону TWOE 2E E500A, 2019р., оригінал
638 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону TP-Link Neffos X1 Max TP903A, оригінал
Задня кришка телефону Honor 8A, JAT-LX1, оригінал
Мікросхема керування живленням 338S1131-B2 для телефону Apple iPhone 5
| Маркировка | 338S1131-B2 |
Характеристики
131 грн.
В корзину