Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Google Pixel 4a 5G, оригінал PRC
163 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Motorola Moto G8 XT2019, Moto G8 XT2019-1, Motorola G8 XT2019, Motorola G8 XT2019-1, з OCA плівкою
178 грн.
В корзину
LCD/Touch Flex Cable (bonding flex) Шлейф для телефону Samsung Galaxy S21+ 5G G996, Galaxy S21+ 5G G996B, Galaxy S21+ G996 дисплея та сенсора
| Партномер | AMB667XU01 |
Характеристики
188 грн.
В корзину
Лінза камери Telephoto blue light (2x) для iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max
69 грн.
В корзину
Frame | Рамка кріплення дисплея для iPhone 14 Pro Max, зі стікером
117 грн.
В корзину
Акумулятор для iPhone 12 mini (Li-ion, 3,83В, 2227mAh), без мікросхеми
| Місткість | 2227mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
677 грн.
В корзину
Ear Speaker | Динамік для телефону Google Pixel 3a, Pixel 3a, Pixel XL розмовний
Шлейф | Нижня плата для телефону Xiaomi Redmi Note 9 Pro 4G, Redmi Note 9 Pro M2003J6B2G конектора заряджання, з мікрофоном
Камера для планшетного ПК Lenovo Yoga Smart Tab, YT-X705F
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину
Ear Speaker | Динамік для телефону iPhone 14 Pro
198 грн.
В корзину
Front Camera | Камера фронтальна для телефону Poco M3, оригінал
173 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для Apple iPhone Xr/11 вологозахисний, оригінал
105 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея телефону Apple iPhone XS вологозахисний, оригінал
38 грн.
В корзину
Акумулятор C11P1706 до телефону Asus ZenFone Max Pro M1 ZB601KL ZB602KL, ZenFone Max Pro M2 ZB631KL
| Маркировка | C11P1706 |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
465 грн.
Подписаться
Акумулятор Cameron Sino CS-NK5CTXL, BL-5CT для Nokia, 5220, 5220 XpressMusic, 5630 XpressMusic, 6303, 6303 classic, 6303 classic Illuvial, 6303i classic, 6700 class , C5, C5- 00, C6-01 (Li-ion, 1200mAh, 3.7В), 4894128059936
| Маркировка | BL-5CT |
| Місткість | 1200mAh |
| Напруга мін. | 3.7В |
| Напруга макс. | 4.2В |
| Партномер | 4894128059936 |
| Совместимость c брендом | Nokia |
Характеристики
271 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону TECNO POP 3 BB2, оригінал
378 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний Nokia 5530, 603, 700, 701, 710 Lumia, C7-00, E6-00, E7-00, N9, X6-00
43 грн.
В корзину
Камера для телефона Samsung Galaxy J6 2018, J600, J600F
217 грн.
від 217 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
Подписаться
Дисплей для телефону Huawei Y6 2018, ATU-L21, Y6 Prime 2018, Honor 7C, AUM-L41, сенсорний екран, логотип Huawei
1 246 грн.
від 1 246 грн.
выберете предложение—без рамки, OEM
- без рамки, OEM
- оригинал (переклеено стекло)
Цвет—White
Подписаться
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для телефону Google Pixel 9 Pro, Pixel 9 Pro GR83Y, Pixel 9 Pro GWVK6, Pixel 9 Pro GEC77, Pixel 9 Pro GWVK6
42 грн.
Подписаться