Back Camera Lens | Скло камери для телефону Xiaomi Redmi 12C, Redmi 12C 22120RN86G, Redmi 12C 22120RN86I, Redmi 12C 22126RN91Y, Redmi 12C 2212ARNC4L, без рамки
54 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BN965ABU для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960 (Li-ion, 3.85В, 4000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | EB-BN965ABU |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
454 грн.
Подписаться
Charge connector | Конектор зарядки універсальний №60, micro-USB, 5 pin
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
22 грн.
В корзину
Power IC | Мікросхема управління живленням PMi8952 для Xiaomi, Redmi 3, Redmi Note 3, Redmi Note 3 Pro, Redmi 3s
| Маркировка | PMi8952 |
Характеристики
166 грн.
Подписаться
Back Camera | Камера для телефону iPhone 11
Тачскрін | Сенсор для планшета Lenovo IdeaTab A3300
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—A3300-HV, A3300-T
- A3300-HV, A3300-T
- A3300-GV, MCF-070-1218-V3 E323073 V-0
Подписаться
Шлейф кнопки включення для телефону Apple iPhone 11 Pro, з мікрофоном та спалахом
568 грн.
від 568 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
В корзину
LCD | Дисплей для телефону TECNO Spark 30 Pro, Spark 30 Pro KL7, Infinix Hot 50 4G, Infinix Hot 50 4G X6881, без рамки (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
1 821 грн.
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A36 5G, Galaxy A36 5G A366, Galaxy A36 5G A366B, Galaxy A36 5G A366, Galaxy A36 5G A56 5G A566V, Galaxy A56 5G A566B, Galaxy A56 5G A566E, Galaxy A56 5G SM-A566, з OCA плівкою
74 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону OPPO Find X5 Pro, Find X5 Pro CPH2305, Find X5 Pro PFEM10, Find X5 Pro PFFM20, OnePlus 10 Pro, OnePlus 10 Pro NE2212, OnePlus 10 Pro NE2210 5, OnePlus 10 Pro NE2217, з OCA плівкою
По запросу
Скло дисплея для телефону Motorola Moto G8 Power, Motorola G8 Power XT2041, Motorola G8 Power XT2041-3, Motorola G8 Power XT2041-3, Motorola G8 Power XT2041-3, з OCA плівкою
168 грн.
В корзину
Акумулятор BP46, Cameron Sino CS-MUP460SL для телефону Xiaomi Mi 12S, Mi 12S 5G, Mi 12X, Xiaomi 12, Xiaomi 12 2201123C, Xiaomi 12 2201123G, Xiaomi 12 4400mAh), оригінал, 4894128176091
| Маркировка | BP46 |
| Місткість | 4400mAh |
| Напруга мін. | 3.89В |
| Партномер | 4894128176091 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
638 грн.
В корзину
Шлейф JCID Non-Removal Face ID repair FPC Flex iPhone 12, iPhone 12 Pro, ver. 1.2
518 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону ZTE, Blade A71 A7030, з плівкою OCA
98 грн.
В корзину
Шлейф G-Lon iMesa для відновлення Touch ID на Apple iPhone 7, 7 Plus, 8, 8 Plus
205 грн.
Подписаться
Шлейф конектора зарядки для планшета Apple iPad Pro 10.5" 2017, A1701, A1709
Материнська плата для портативної колонки Sony SRS-XB31, 40G00XBM2-MAG4G
| Партномер | 40G00XBM2-MAG4G |
Характеристики
2 596 грн.
Подписаться
Taptic Engine | Вібромотор для телефону Apple iPhone 11 Pro
Glass Lens + OCA | Скло для телефону TECNO Camon 30, Camon 30 CL6, Camon 30 CL6k, з OCA плівкою
104 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Google Pixel 4a 5G, оригінал PRC
163 грн.
В корзину