Акумулятор Cameron Sino CS-TEN120SL BL-39LT для Tecno Camon 12 CC7, Camon 12 Air CC6, Spark 4 Lite BB4K (Li-Polymer, 3800mAh, 3.8В), 4894128162704
| Маркировка | BL-39LT |
| Місткість | 3800mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128162704 |
| Совместимость c брендом | Tecno |
Характеристики
440 грн.
В корзину
Шлейф для телефону TECNO Spark 4 Lite BB4k міжплатний, оригінал
304 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, 2072500094
| Партномер | 2072500094 |
Характеристики
890 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклейку для телефону
53 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону Realme 10 Pro Plus, Realme 10 Pro Plus, Realme 10 Pro Plus, Realme 10 Pro Plus RMX3686, Realme 10 Pro Plus RMX3687, з OCA плівкою
303 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону TECNO Spark 7 KF6n, Spark 8C KG5n, Spark 7, Spark 8C, з OCA плівкою
98 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний для телефону TECNO Spark 6 Go KE5j, оригінал
192 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1
Дисплей для телефону Huawei Y5 2018 DRA-L21 (логотип Huawei)
683 грн.
від 683 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеен сенсор)
- оригинал (переклеен сенсор)
- оригинал (PRC)
Цвет—Black
Подписаться
Скло дисплея для телефону Huawei Nova 8i, Nova 8i NEN-LX1, Nova 8i NEN-L22, Honor 50 Lite NTN-LX1, Honor X20 NTN-L22, з OCA плівкою
111 грн.
В корзину
Touch Screen | Сенсор для iPhone 12 Pro Max, без OCA плівки
891 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для планшетного ПК Asus ZenPad 10 Z300M/Z300CG/Z300C/Z300CNL
701 грн.
від 701 грн.
выберете предложение—P/N: BE-AS010102-V1
- P/N: BE-AS010102-V1
- Ver.3
Цвет—Black
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для планшета Nomi Corsa3 LTE 7", C070030
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 16 pin |
Характеристики
Конектор SIM-карти для Nokia 5610, 6500s, 7390, конектор картки пам'яті
81 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Huawei Nova 2 (2017), PIC-LX9
По запросу
По запросу
LCD | Дисплей для телефону OnePlus 5T A5010, оригінал
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
2 670 грн.
від 2 670 грн.
выберете предложение—без рамки
- без рамки
- с рамкой
Цвет—Black
Подписаться
Акумулятор BN44 для Xiaomi Redmi 5 Plus MEE7/MEG7 (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh), High Copy, без логотипу
| Маркировка | BN44 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
378 грн.
Подписаться
Touch ID | Сканер відбитка пальців для Samsung Galaxy A51 A515, Galaxy A51 A515F
Дисплей для телефону TECNO POP 4 BC2
1 951 грн.
від 1 951 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал Китай
Подписаться
Дисплей для планшета Huawei MediaPad T3 8.0, KOB-L09, із сенсорним екраном
1 424 грн.
від 1 424 грн.
выберете предложение—Rev. TV080WXM-NH2-5G00
- Rev. TV080WXM-NH2-5G00
- Rev. TW080WXM-LH4-4SP0
Цвет—Black
Подписаться