Антена WiFi, Bluetooth для планшета Apple iPad 4, A1460, iPad 2, A1395, 821-1728-A
| Партномер | 821-1728-A |
Характеристики
143 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Huawei P Smart 2019, POT-LX1, оригінал, HL1HRYFL VER.D
| Партномер | HL3HRYFL VER.A |
Характеристики
99 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Nokia C20 TA-1352, з сенсорним екраном, оригінал PRC
1 098 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Mi 10 5G, Mi 10 5G M2001J2G, 10 Pro 5G, без OCA плівки, (6.67")
134 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Xiaomi Mi 11 Lite
89 грн.
В корзину
Стикер дисплея для Apple iPhone 12 Pro Max вологозахисний
Мікросхема контролера заряджання SM5701
| Маркировка | SM5701 |
Характеристики
89 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 Pro 5G, Poco X5 Pro, Poco X5 Pro 5G, Xiaomi Poco X5 Pro
| Тип матриці | OLED |
Характеристики
1 887 грн.
В корзину
Шлейф датчика для розумного годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm, Galaxy Watch Active 2 44mm SM-R820, зі шлейфом, оригінал (знятий з годинника)
99 грн.
Подписаться
Гвинти датчика наближення для телефону iPhone 12 Pro Max, 4шт.
68 грн.
В корзину
Скло для телефону Google Pixel 6 Pro, без OCA плівки
237 грн.
Подписаться
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A51 A515F, оригінал, GH59-15202A
| Партномер | GH59-15202A |
Характеристики
376 грн.
В корзину
Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A40 A405, Galaxy A40 A405F конектора зарядки, з коннектором навушників та мікрофоном, оригінал, відновлена
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
223 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 10 Pro, High Copy, IPS
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
838 грн.
Подписаться
Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi S2
від 205 грн.
Шлейф | Нижня плата для телефону Huawei Y6 2019, MRD-LX1, Y6 Pro, з коннектором зарядки та мікрофоном
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
Подписаться
Шлейф кнопок гучності для телефону Apple iPhone 6s Plus
LCD | Дисплей для телефону iPhone 15 Pro Max
| Тип матриці | LTPO Super Retina XDR OLED |
Характеристики
9 643 грн.
від 9 643 грн.
выберете предложение—Rev. Samsung
- Rev. Samsung
- Rev. LG
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A22 5G A226, Galaxy A22 5G A226F, Galaxy A22 5G A226B, Galaxy A22 A226, Galaxy A22 A226F, Galaxy A22 A226B, з рамкою
1 147 грн.
Подписаться
Battery | Акумулятор EB-BA217ABY для телефону Samsung Galaxy A12 A125F, Galaxy A21s A217F, Galaxy M12 M127F, Galaxy A04s A047F (Li-ion, 3.85В, 5000mAh), оригінал, G9
| Маркировка | EB-BA217ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-22989A |
Характеристики
814 грн.
Подписаться