Touch Screen | Сенсор для телефону uleFone Armor X8, оригінал
267 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto G60 XT2135, Moto G60 XT2135-2, Motorola G60, Motorola G60, без рамки
663 грн.
В корзину
Volume Button Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 14 кнопки регулювання гучності, оригінал
379 грн.
В корзину
LCD | Дисплей до телефону Samsung Galaxy M20 M205F
979 грн.
від 979 грн.
выберете предложение—без рамки, Service Pack
- без рамки, Service Pack
Подписаться
Шлейф JCID Tag-on Battery Flex iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max (ver. 1.0)
312 грн.
В корзину
Верхня половинка плати для телефону Apple iPhone 11 (донор)
712 грн.
Подписаться
Роз'єм | Конектор заряджання для планшета Samsung Galaxy Tab A7 Lite T220/T225
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
71 грн.
В корзину
Touch ID | Сканер відбитка пальців підекранний для телефону Xiaomi Mi A3 M1906F9SH
156 грн.
від 156 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Материнська плата для планшета Lenovo Yoga Smart Tab, YT-X705F
5 607 грн.
від 5 607 грн.
выберете предложение—3/32 Gb (снята с нового устройства)
- 3/32 Gb (снята с нового устройства)
В корзину
Touch Screen | Сенсор для планшета Teclast P25T, Teclast P25T TLA133
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-LVK690SL, L16D1P32 для Lenovo Phab 2, PAB2-670N, PB2-690N (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh), 4894128139324
| Маркировка | L16D1P32 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.40В |
| Партномер | 4894128139324 |
Характеристики
445 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Huawei P20 lite (2017), ANE-LX1, відбиток пальців (Touch ID), оригінал
166 грн.
В корзину
Middle Frame | Середня частина корпусу для розумного годинника Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm, Galaxy Watch Active 2 44mm SM-R820, зі шлейфом кнопки включення, оригінал (знятий з годинника)
99 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор нижньої плати для телефону Samsung Galaxy A01 2020 A015, 30pin
| Кількість pin | 30 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
34 грн.
В корзину
Камера для телефона Xiaomi Mi Note 10 Lite, Mi Note 10 Lite M2002F4LG фронтальна
Скло для телефону TECNO Camon 15 CD7, Camon 15 CD7, з OCA плівкою
Акумулятор EB-BN950ABE для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, Galaxy Note 8 N950F (Li-ion, 3.85В, 3300mAh), Service оригінал, GH82-15090A
| Маркировка | BG950ABA |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-15090A |
Характеристики
1 140 грн.
Подписаться
Камера для планшета Huawei MediaPad T3 8', KOB-L09
267 грн.
від 267 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy S10+ G975, з антеною
378 грн.
від 378 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для планшета Apple iPad Pro 9.7", A1673 A1674, A1675, (9,7")