Шлейф | Нижня плата для телефону TECNO Pova LD7, конектор заряджання, навушників, з мікрофоном, оригінал
354 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону OnePlus 8 IN2013, OnePlus 8 IN2013, Oppo Reno4 5G CPH2089, Oppo Reno 4 5G, без рамки, оригінал, (AMOLED)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 158 грн.
В корзину
Камера основна для телефону Apple iPhone 12 Pro, без нижньої камери (Telephoto camera) 12MP+12MP, оригінал, з розбирання
1 735 грн.
Подписаться
Шлейф JCID Non-removal Face ID repair FPC Flex iPhone 12 Pro Max
568 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A51 A515, без рамки, (6.5"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 205 грн.
Подписаться
Шлейф датчика гравітації для розумного годинника Apple Watch Series 6 44mm
134 грн.
В корзину
Корпус для телефону Apple iPhone 12 mini
Акумулятор Cameron Sino CS-IPA166SL, A1664 для Apple, A1673, A1674, A1675, iPad 10.2, iPad 10.2 2019, iPad 10.2 7th gen, iPad 6.3, iPad 6.4, iPad Pro 9. 4894128126294
| Маркировка | A1664 |
| Місткість | 7300mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 4894128126294 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
842 грн.
В корзину
Камера для телефону TECNO Spark 5 Pro KD7 основна, оригінал
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
Подписаться
Скло екрана під переклеювання для телефону Samsung Galaxy S6 Edge G925F, (5,1")
Шлейф для телефону Asus ZenFone 4, ZE554KL, кнопки HOME, із сканером Touch ID
Дисплей для телефону Xiaomi, Redmi 4 Prime, Redmi 4 Pro, із сенсорним екраном
Конектор зарядки для тепловізора iRay Eye 2 E3 Max V2.0, micro-USB, 5 pin
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
Характеристики
89 грн.
В корзину
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для планшета Blackview Tab 12, оригінал
178 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto E40, Moto E40 XT2159, Moto E30, Moto E30 XT2158
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
490 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону iPhone 12 mini, з рамкою, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Retina XDR OLED |
Характеристики
3 071 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону Apple iPhone X
3 783 грн.
від 3 783 грн.
выберете предложение—64Gb, без Face ID
- 64Gb, без Face ID
- 64Gb, c Face ID
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A03 A032, Galaxy A03 A035F, Galaxy A02s A025, Galaxy A03s A037, без OCA плівки, 161мм, міжнародна версія
| Длина | 161 мм |
Характеристики
77 грн.
В корзину
Buzzer | Динамік поліфонічний Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3JG
190 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy M51, M515F, з конектором навушників і мікрофоном
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
- Service Original
Подписаться