Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315F/DS
103 грн.
від 103 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Prism Crush Blue
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для планшета Huawei MediaPad M3 Lite 10, MediaPad M3 Lite 10 BAH-L09, MediaPad M3 Lite 10 BAH-W09
178 грн.
В корзину
Акумулятор для Apple iPhone 12 mini (Li-ion, 3,83 В, 2227mAh), оригінал Китай
| Місткість | 2227mAh |
| Напруга мін. | 3,83В |
| Напруга макс. | 4.45В |
Характеристики
832 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для Apple iPhone 13 Pro Max вологозахисний
36 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для планшета Apple iPad Mini 5, iPad mini (5-го покоління) 2019 A2133, iPad mini (5-го покоління Wi-Fi + Cellular) 2019 A2124 та A2126, (7,9")
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM412XL, BN43 для Xiaomi Redmi Note 4X (Li-Polymer, 4000mAh, 3.85В), 4894128123835
| Маркировка | BN43 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128123835 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
615 грн.
Подписаться
Ear Speaker | Динамік для телефону Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy A8 2018, Galaxy A8 Plus 2018
15 грн.
від 15 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал
Подписаться
Материнська плата для телефону Apple iPhone 6, A1586
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 6 Pro, із сенсорним екраном
1 285 грн.
від 1 285 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- с рамкой, оригинал Китай
- без рамки, оригинал PRC
Подписаться
Speaker Anti-Dust Mesh 2pcs in one set | Пилозахисна сітка дзвінка для телефону Apple iPhone 8, iPhone SE 2020, комплект 2шт
36 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону ZTE Blade 20 Smart V1050, Blade 20 Smart V2050, з OCA плівкою
123 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Blackview A70, без рамки, оригінал PRC
1 291 грн.
від 1 291 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
Цвет—Black
В корзину
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Samsung Galaxy A72, Galaxy A72 5G, Galaxy A52 5G, Galaxy A52s 5G, Galaxy A33 5G, Galaxy A73 5G, USB Type-C, 16 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 16 pin |
| Количество рядов | 1 |
Характеристики
Акумулятор Cameron Sino CS-JMF300SL для портативної колонки JBL Flip 3, GSP872693
| Кількість pin | 5 pin |
| Маркировка | CS-JMF300SL |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.73В |
| Напруга макс. | 4.2В |
| Партномер | GSP872693 |
Характеристики
961 грн.
В корзину
Сканер відбитка пальців для телефону TECNO Camon 12 CC7, Camon 12 Air CC6, зі шлейфом, оригінал
Тлумач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону TWOE 2E E450A
Лінза камери Blue lens (3x) для iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max
124 грн.
В корзину
Шлейф для телефону OPPO A15 CPH2185 кнопки увімкнення та регулювання гучності
156 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A13 A135, без OCA плівки, (6.5")
116 грн.
В корзину
Дисплей для планшета Lenovo Tab M8 HD TB-8505, Tab M8 HD 2/32 Gb TB-8505F, Tab M8 HD LTE 2/32GB TB-8505X, без рамки, оригінал (переклеєне скло), з дефектом, TV080WXM-LL3
| Партномер | TV080WXM-LL3 |
Характеристики
980 грн.
В корзину