LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 4rd Gen TB300XU, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4Gen, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
809 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Huawei Honor 10i, Honor 20 Lite, без рамки
89 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор Cameron Sino CS-MUN590SL, BN59 для Xiaomi Redmi Note 10, Redmi Note 10 M2101K7AI, Redmi Note 10 M2101K7AG (Li-Polymer, 3.87В, 4800mAh)
| Маркировка | BN59 |
| Длина | 63.00 mm |
| Ширина | 87.20 mm |
| Місткість | 4800mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
565 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A03 A032, A032F, A032F/DS, без рамки, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH96-21711A |
Характеристики
599 грн.
В корзину
Материнська плата для телефону Samsung Galaxy Note 10+ Plus, N975, N975F/DS
21 324 грн.
від 21 324 грн.
выберете предложение—N975F/DS, 12/256Gb
- N975F/DS, 12/256Gb
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy S6 Edge Plus, G928, G928F, (5,7")
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy J7 Neo J701, J701, J701F, (5,5")
Glass Lens | Скло дисплея телефону Samsung Galaxy A25, Galaxy A25 A256, Galaxy A25 A256E, Galaxy A25 A256B, Galaxy A25 SM-A256, без OCA плівки
81 грн.
В корзину
Receiver FPC | Шлейф для телефону JCID iPhone 11 Pro для відновлення Face ID та True Tone
889 грн.
В корзину
Скло екрана під переклеювання для телефону ZTE Axon 11 A2021E, (6,47")
403 грн.
В корзину
Тачскрін | Сенсор для телефону Huawei Y6 2018, ATU-L21, Honor 7C, Huawei Y6 Prime 2018, Honor 7A Pro, ATU-LX3, ATU-L11, ATU-L21, ATU-L22, ATU-L31, ATU-L42, AUM-L , LND-AL30, LND-AL40, AUM-L41, LND-L29
240 грн.
від 240 грн.
выберете предложение—логотип Huawei
- логотип Huawei
- логотип Honor
Цвет—Black
В корзину
LCD | Дисплей для телефону TECNO Spark 20 Pro, Spark 20 Pro KJ6, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | Ver. TXD |
Характеристики
672 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для планшета Samsung Galaxy Tab A 10.1 Wi-Fi T510, Galaxy Tab A 10.1 T515, Galaxy Tab A 10.1 T515, Galaxy Tab A 10.1 T515, Galaxy Tab A 10.1 T515 Tab A 10.1 SM-T510
57 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Infinix Hot 30i X669, Hot 30i X669C, Hot 30i X669D, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
570 грн.
В корзину
Скло дисплея для планшета Lenovo Tab M10 Plus 3rd Gen, Tab M10 Plus 3rd Gen TB125, Tab M10 Plus 3rd Gen TB-125FU, Tab M10 Plus 3rd Gen TB-128XU, Tab M10 Plus 3rd Gen TB128, без OCA плівки
190 грн.
В корзину
Ear Speaker | Динамік для телефону Apple iPhone 13 Pro Max розмовний, оригінал
427 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор зарядки для планшета Asus ZenFone З ZC451CG, Xiaomi, Redmi Note 4, Homtom, HT7, HT7 Pro
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
22 грн.
В корзину
Акумулятор BM4J для телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro M1906G7G, #46BM4JA030H8
| Маркировка | BM4J |
| Місткість | 4400mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | #46BM4JA030H8 |
Характеристики
1 022 грн.
від 1 022 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- Max Bat
Подписаться
Роз'єм | Конектор SIM-картки для телефону Apple iPad 4, A1460, 821-1655-A
| Партномер | 821-1655-A |
Характеристики
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для Apple iPhone 12 mini, 50 pin
| Кількість pin | 50 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
62 грн.
В корзину