Материнська плата для телефону Apple iPhone 12 Pro Max
20 648 грн.
від 20 648 грн.
выберете предложение—256Gb, c Face ID
- 256Gb, c Face ID
Подписаться
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Xiaomi Redmi 3, Redmi 3s, Redmi 3x, Redmi 3 Pro, Redmi 4X, Redmi 4
93 грн.
Подписаться
Touch Screen | Сенсор для планшета Apple iPad Air 5 Gen 2022 10.9, iPad Air 5 2022 10.9, iPad Air 5 Gen 2022, iPad Air 2022 5 Gen, iPad Air 5 2022, оригінал
1 467 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S22 5G S908, Galaxy S22 5G S908B, з рамкою, Service оригінал, GH82-27488A, Phantom Black
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Партномер | GH82-27488A |
Характеристики
12 696 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Nokia G10 TA-1334/TA-1351, G20 TA-1336, Nokia G20, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
515 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Xiaomi Redmi Note 8 M1908C3JE, Redmi Note 8 M1908C3JG, (6,3")
51 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA405ABE для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, 3100mAh
| Маркировка | EB-BA405ABE |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
Baseband Power IC | Мікросхема управління живленням модему PMB6840 для Apple iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max
| Маркировка | PMB6840 |
Характеристики
Роз'єм | Конектор заряджання для телефону Honor 9 STF-L09, Blackview BV6800, BV6800 Pro, BV8000, BV8000 Pro, 12 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
Характеристики
58 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Poco M2, Poco M3, Redmi 9T, з OCA плівкою
98 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Sony Xperia XA, F3112, Xperia XA F3111, із сенсорним екраном
1 048 грн.
від 1 048 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Graphite Black
Подписаться
Дисплей для телефону TECNO Pova 2 LE7, Pova 2 LE7n
599 грн.
В корзину
GPS Antenna Flex Шлейф для телефону Apple iPhone 14 антени GPS
108 грн.
В корзину
Корпус для планшета Samsung Galaxy Tab A7 10.4" LTE T505
Дисплей для телефону Apple iPhone 5c, із сенсорним екраном
972 грн.
від 972 грн.
выберете предложение—оригинал (переклеено стекло)
- оригинал (переклеено стекло)
- Tianma+
Подписаться
Скло для телефону Google Pixel 4a 5G, без OCA плівки
134 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Apple iPhone 12 Pro Max (комплект 3шт)
Лоток | Тримач SIM картки для планшета Lenovo Tab E10 10.1', TB-X104F
93 грн.
від 93 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
Подписаться
Glass Lens | Скло дисплея телефону Samsung Galaxy A25, Galaxy A25 A256, Galaxy A25 A256E, Galaxy A25 A256B, Galaxy A25 SM-A256, без OCA плівки
| Партномер | GH96-16227A |
Характеристики
447 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для планшета Lenovo Tab M8 4rd Gen TB300, Tab M8 4rd Gen TB300FU, Tab M8 4rd Gen TB300XU, Tab M8 4rd Gen, Tab M8 4Gen, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
809 грн.
В корзину