Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 FE G990, Galaxy S21 FE 5G G990, без OCA плівки, оригінал
68 грн.
В корзину
Рамка кріплення дисплея для телефону Apple iPhone 13 Pro Max, зі стікером
121 грн.
В корзину
Камера для планшета Samsung Galaxy Tab A 8.0, SM-T290
304 грн.
від 304 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
Подписаться
Акумулятор SCP-60LBPS для телефону Kyocera Brigadier, E6782
| Маркировка | SCP-60LBPS |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
488 грн.
від 488 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Дисплей для планшета Lenovo Yoga Tablet 3, YT3-850M, TV080WXM-NL1
| Партномер | TV080WXM-NL1 |
Характеристики
2 015 грн.
від 2 015 грн.
выберете предложение—с рамкой, Service Pack
- с рамкой, Service Pack
- оригинал Китай
- только дисплей, оригинал с разборки
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy S7 G930F, G930, (5,1")
Ear Speaker Flex Cable | Шлейф розмовного динаміка для телефону iPhone 13, з датчиком наближення, освітлення та мікрофоном, оригінал PRC
182 грн.
В корзину
Waterproof adhesive | Стикер дисплея для iPhone 12, iPhone 12 Pro вологозахисний, оригінал
45 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор BM4F для телефону Xiaomi Mi 9 Lite/Mi A3/Mi CC9 (Li-Polymer, 3.85В, 4030mAh), оригінал
| Маркировка | BM4F |
| Місткість | 4030mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
666 грн.
Подписаться
Камера для телефона LG X Power K220DS
172 грн.
від 172 грн.
выберете предложение—основная (с разборки)
- основная (с разборки)
- фронтальная (с разборки)
Подписаться
Шлейф | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy A20s 2019 A207, з конектором навушників і мікрофоном
736 грн.
від 736 грн.
выберете предложение—M12, Service Original
- M12, Service Original
- M14, Service Original
- M14, копия
- M12, копия
Подписаться
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217F кнопки увімкнення та регулювання гучності
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro M1906G7G (6.53")
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
2 709 грн.
від 2 709 грн.
выберете предложение—с рамкой, Service Pack
- с рамкой, Service Pack
- без рамки, оригинал PRC
- с рамкой (Single SIM-holder)
Цвет—Blue
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A31 2020, A315
2 895 грн.
від 2 895 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- без рамки, оригинал (переклеено стекло)
- с рамкой, Service Pack (Super Amoled)
- с рамкой, OLED копия
Подписаться
Шлейф для телефону Xiaomi Redmi 8A, C3I_LINKFPC_V1_T2
| Партномер | C3I_LINKFPC_V1_T2 |
Характеристики
Тачскрін | Сенсор для планшета Apple iPad 9.7 "5-го покоління Wi-Fi + Cellular 2017 A1823 iPad Air Wi-Fi + Cellular A1475, iPad Air Wi-Fi A1474, A1484, iPad 9.7" 5-го покоління Wi-Fi 2017 A18 9.7" 5-го покоління Wi-Fi + Cellular 2017 A1823
488 грн.
від 488 грн.
выберете предложение—копия
- копия
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону iPhone 11 Pro Max, з мікросхемою, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Retina OLED |
Характеристики
3 104 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону uleFone Armor X3, Armor X5 Pro, без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS (с воздушной прослойкой) |
Характеристики
Шлейф датчика гравітації для розумного годинника Apple Watch Series 6 40mm
55 грн.
В корзину
Тримач SIM картки для телефону Xiaomi Mi 9, M1902F1G